reklama

V Hrnčiarovciach sa chystá dvojdňový pivný festival. Čapovať budú 10 značiek piva, chýbať nemôže ani dobré jedlo a zábava

V Hrnčiarovciach nad Parnou pri kultúrnom dome sa v dňoch 3. a 4. júla 2020 uskutoční pivný festival. Akcia bude v znamení kvalitných aj menej komerčne známych druhov piva, dobrého jedla aj hudby.

Trnavská agentúra Nefkus Creative House organizuje dvojdňový Pivný festival Hrnčiarovce nad Parnou.

Akcia odštartuje v piatok 3. júla o 16. hodine, v sobotu festival otvoria presne napoludnie.

Návštevníci sa môžu tešiť na veľký výber pív 10 značiek Erdinger, Ayinger, Camba Bavaria, Schlenkerla, Kamenice nad Lipou, Sessler, Simeon, Pivovar u Ábela a Medobeer zo Smoleníc.

K dobrému pivu nemôže chýbať dobré jedlo. Organizátori lákajú na grilované špeciality, podpecníky, hamburgery, kolená, palacinky, trdelník, či klobásy.

Pre deti budú pripravené atrakcie, pre všetkých súťaže aj kultúrny program v podobe hudobných vystúpení Country Duo & Country Voice.

Vstup na pivný festival je voľný.

O týždeň neskôr, v dňoch 10. a 11. júla 2020, sa festival presunuie do Jaslovských Bohuníc.

Ulož ako PDF
Napísal 2. júla 2020 8:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.