reklama

V galérii umenia Senaz vedľa radnice otvoria výstavu fotografií Veroniky Bahnovej

Galéria umenia a celostnej terapie SENAZ pozýva na výstavu fotografií Veroniky Bahnovej Farebné príbehy.

Vernisáž výstavy sa uskutoční vo štvrtok 11. septembra o 18. hodine.

„Fotoaparátom zaostrujem pohľad na predtým neviditeľné detaily priestoru a vecí okolo mňa. Interpretujem svet prostredníctvom fotografiky a otváram okná pre fantáziu a obrazy farebných príbehov. Objavujem svet starých múrov, na ktorých sa podpísal čas. Zablúdila som i do tmavých jaskýň, aby som v nich našla ukryté príbehy. Nevšedné obrazy ku mne prichádzajú na miestach, kde by som ich skutočne nečakala. Odtiene žltej, oranžovej a červenej sú farby vyprahnutej púšte a divokých skál Izraela, Jordánska, Egypta. Všade v nich sa dajú vidieť známe tvary, kontúry, objekty… Niekedy sa vyjavia okamžite, inokedy stačí o čosi dlhšie pozorovať, pustiť opraty fantázie, aby obrazy a príbehy prehovorili,“ hovorí Vernika Bahnová.

bahnova-plag
Plagát

Vstupné je dobrovoľné. Výstava od 12. septembra do 30. novembra 2014.

Galériu umenia a celostnej terapie SENAZ nájdete na Hlavnej 2 v pasáži Wetzlerovho domu vedľa radnice na 1. poschodí.

Vstup do galérie je potrebné dohodnúť si vopred e-mailom: info@senaz.sk, prípadne telefonicky na čísle 0905 410 302.

Ulož ako PDF
Napísal 10. septembra 2014 7:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.