reklama

Prvý októbrový piatok patrí v Trnave tretiemu Festivalu bojových umení

Fyzickú obratnosť, pohotovosť, psychickú koncentráciu, sebaovládanie, empatiu a rešpekt aj voči protivníkom, to všetko môžeme obdivovať naživo na treťom ročníku trnavského Festivalu bojových umení, ktorý sa začne 3. októbra o 19.30 h v Mestskej športovej hale.

Organizátorom podujatia je Mesto Trnava v spolupráci s klubom bojových umení wushu Plachtiaci orol.

História podujatia sa začala písať v roku 2008, keď sa uskutočnil premiérový ročník. Vzhľadom na dobrý ohlas, silné zázemie aj tradíciu bojových umení v Trnave sa organizátori rozhodli nadviazať na premiéru aj reprízou v roku 2012 a pokračovať v usporadúvaní festivalu s dvojročnou periodicitou.

festivalBU
Plagát

V Mestskej športovej hale sa tento raz predstavia v približne desaťminútových blokoch členovia trnavských klubov bojových umení Aikido dojo Trnava, Karate Klub Slovšport Trnava, Taekwondo klub Trnava, Centrum bojových športov Perun Trnava, Judo Klub AŠK Slávia Trnava a členovia Wing Tsun Universe Slovensko.

Pre záujemcov o bojové umenia pripravia kluby aj svoje propagačné letáky či vizitky s kontaktmi na trénerov.

Vstupenky na festival budú v predaji priamo v Mestskej športovej hale 3. októbra od 17.30 h.

Cena vstupenky je tri eurá, deti do 15 rokov a dôchodcovia majú vstup zdarma.

Ulož ako PDF
Napísal 26. septembra 2014 7:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.