reklama

Víkend v centre patrí festivalu Lumen. Do Trnavy prídu aj známe mená

Aktuálny 22. ročník Festivalu Lumen sa uskutoční v piatok a v sobotu v historickom centre mesta Trnava. Opäť pokračuje v koncepte „city music festival“, čo znamená, že chce ponúknuť program nielen na Trojičnom námestí, ale aj v širšom centre mesta na ďalších miestach.

V ostatných rokoch sa snažíme osloviť nielen mladých cez výstupenia hudobných skupín, ale chceme prilákať aj mladé rodiny s deťmi, strednú generáciu i hudobných fajnšmekrov. Veríme, že tieto ciele sa nám podarí naplniť aj širokou programovou ponukou,“ povedal riaditeľ Festivalu Lumen Pavol Grach SDB.

Organizátori ponúknu známe mená ako Marián Čekovský, ktorý si do svojej talkshow ČEKY POINT pozýva hostí Daniela Heviera, Andreja Bána a hudobného hosťa Lukáša Adamca, víťaza česko-slovenskej Superstar. V rámci sprievodného programu festivalu vystúpi aj prešovská formácia Komajota. Prekvapením bude aj tanečný workshop tanečnej skupiny The Pastels. Ponuku sprievodného programu rozšíri aj vyše 30 prednášok a workshopov na rôzne aktuálne témy.

superchick-lumen8

Ilustračné foto

Na Trojičnom námestí sú pre návštevníkov pripravené koncerty slovenských a zahraničných kapiel úplne ZDARMA. Rock, hip-hop a pop-rock v kombinácii s rôznorodým sprievodným programom potvrdzujú, že Festival Lumen nie je o chrámovej hudbe, ale svojou dramaturgiou láka širokú verejnosť.

Už tento víkend 6.-7. júna prídu do Trnavy tisícky mladých z celého Slovenska i zahraničia, aby zažili atmosféru city music festivalu v centre malého Ríma.

Viac informácií o festivale nájdu návštevníci na webstránke festivalu www.fln.sk.

(Tlačová správa)

VIDEO:

Ulož ako PDF
Napísal 6. júna 2014 11:07. Článok je zaradený do rubriky: Festival Lumen, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Víkend v centre patrí festivalu Lumen. Do Trnavy prídu aj známe mená”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.