reklama

Mestská športová hala v Trnave privíta v piatok Festival bojových umení

Už v piatok 12. októbra bude Mestská športová hala na Rybníkovej ulici po štvorročnej pauze opäť dejiskom Festivalu bojových umení.

Festival bude prehliadkou siedmich bojových umení s hudobným sprievodom a v podaní siedmich tradičných trnavských klubov.

V programe divákom ponúkne atraktívne ukážky z ázijských bojových umení, ktoré majú v Trnave mimoriadne kvalitnú základňu.

Ako prví sa Trnavčanom so svojím vystúpením predstavia karatisti z úspešného klubu Karate Slovšport Trnava. Po nich nastúpi ďalšie japonské bojové umenie, aikido, ktoré sa zameriava na praktickú sebaobranu. Ukážky aikida predvedie Aikido klub Trnava.

Kórejskú tradíciu bude zastupovať taekwondo v podaní Taekwondo klubu Trnava. Po ňom vystúpi tradičný a úspešný Judo klub AŠK Slávia Trnava, ktorý sa, ako je z názvu zrejmé, predstaví s ďalším zástupcom Japonska judom. Po jude bude nasledovať kickbox (Centrum bojových športov Perun) a ju-jitsu (Ju-Jitsu Trnava), Trnavčanom známe z kurzov neozbrojenej sebaobrany pre ženy.

Celý program uzatvorí vystúpenie spoluorganizátora podujatia, Klubu bojových umení Plachtiaci orol. Ten úspešne propaguje čínske bojové umenie wu-shu.

Vstupné na podujatie je 2 €, deti do 12 rokov a dôchodcovia majú vstup zadarmo.

Predaj vstupeniek sa začína hodinu a pol pred začiatkom podujatia o 18.00 h v pokladni Mestskej športovej haly.

(eg)

Plagát:

Ulož ako PDF
Napísal 10. októbra 2012 9:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mestská športová hala v Trnave privíta v piatok Festival bojových umení”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.