reklama

Kto chce byť mestským poslancom? Prinášame kompletný zoznam kandidátov

O kreslo poslanca v novembrových komunálnych voľbách 2014 sa bude v meste Trnava uchádzať 123 kandidátov. Vyplýva to z údajov miestnej volebnej komisie, ktorá ukončila skúmanie platnosti podaných kandidátok.

Obyvatelia mesta, ktorí mali záujem ašpirovať na jedno z 31 poslaneckých kresiel v tohtoročných voľbách, museli podať svoje kandidátne listiny najneskôr v nedeľu 21. septembra do polnoci.

Urobilo tak 123 ľudí, z nich bolo 89 na kandidátkach jedenástich politických subjektov a 34 nezávislých. Miestna volebná komisia vydala rozhodnutie o zaregistrovaní 123 kandidátom.

radnica

Ilustračné foto

V primátorských voľbách kandidujú Peter Bročka (nezávislý), Jozef Klokner (nezávislý), Robert Schmidt (SNS), Bystrík Stanko (Smer – SD) a Ján Žitňanský (KDH, SDKÚ-DS, NOVA, OľaNO, SAS, Strana zelených).

Miestna volebná komisia udelila rozhodnutie o zaregistrovaní kandidáta všetkým piatim uchádzačom o post primátora.

Komunálne voľby sa uskutočnia v sobotu 15. novembra 2014.

Mestské zastupiteľstvo mesta Trnava bude mať vo volebnom období 2014 – 2018 rovnako ako v súčasnosti 31 poslancov.

Zoznam kandidátov na poslancov do Mestského zastupiteľstva mesta Trnava
v komunálnych voľbách 2014:

Volebný obvod číslo 1 (stred – staré mesto, časť Špíglsálu)
Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov

Kandidáti:
1.Jozef Adamec, 72 r., inštruktor športu, SMER-SD
2.Štefan Bošnák, Ing., 67 r., poslanec, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
3.Peter Bročka, JUDr., LL.M., 32 r., právnik, nezávislý kandidát
4.Peter Calík, Ing., 31 r., manažér, SIEŤ
5.Pavel Ďurko, Ing.arch., 40 r., architekt, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
6.Jana Fridrichová, MUDr., 48 r., lekárka, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
7.Norbert Halász, Ing, 43 r., krajinný inžinier, nezávislý kandidát
8.Helena Hlubíková, Mgr., 53 r., koordinátorka, SIEŤ
9.Jozef Jakubec, Ing., 63 r., dôchodca, SNS
10.Katarína Jelačičová, MUDr., 49 r., lekárka, SMER-SD
11.Róbert Kessler, JUDr., 48 r., advokát, SIEŤ
12.Jozef Kováč, 29 r., kondičný a futbalový tréner, nezávislý kandidát
13.Martin Krajčovič, Mgr.Bc., 31 r., konzultant, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
14.Miroslav Kvasnička, Ing., 32 r., manažér, SIEŤ
15.Pavol Nižnánsky, 31 r., živnostník, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
16.Juraj Novota, Ing., 40 r., manažér, nezávislý kandidát
17.Soňa Novotná, PaedDr., PhD., 64 r., dôchodkyňa, SNS
18.Pavel Opatovský, 62 r., živnostník, nezávislý kandidát
19.Tibor Pekarčík, Mgr., 36 r., manažér, nezávislý kandidát
20.Robert Schmidt, Ing., 58 r., živnostník, SNS
21.Kvetoslava Tibenská, Ing., 56 r., ekonómka, SMER-SD
22.Eva Zatková, Ing., 48 r., ekonómka, SMER-SD

Volebný obvod číslo 2 (západ – Prednádražie, časť Špíglsálu)
Vo volebnom obvode sa volí 6 poslancov

Kandidáti:
1.Marcel Behro, PhDr., 49 r., kvestor na UCM, SMER-SD
2.Peter Benčat, Ing., PhD., 61 r., agronóm, SMER-SD
3.Richard Bohunický, Ing., 43 r., ekonóm, SNS
4.Alojz Fandel, Mgr., 67 r., dôchodca, SNS
5.Jozef Filípek, Bc., 23 r., obchodno-technický zástupca, Strana TIP
6.Martin Galbavý, Ing., 26 r., živnostník, SMER-SD
7.Lucia Chrvalová, 33 r., ekonómka, SMER-SD
8.Roman Jakubec, RNDr., 41 r., enviromentálny manažér, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
9.Martin Jasenský, Mgr., 28 r., právnik, SIEŤ
10.Ján Jobb, Ing., 51 r., enviromentálny manažér, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
11.Juraj Jurák, Ing., 49 r., technik, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
12.Gabriel Kopúnek, 45 r., novinár – publicista, SMER-SD
13.Jaroslav Kralčák, 64 r., strojník, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
14.Matej Lančarič, Mgr., 29 r., občiansky aktivista,manažér, nezávislý kandidát
15.Sylvia Mrázová, Mgr., 46 r., živnostníčka, nezávislá kandidátka
16.Marek Neštický, Mgr., 36 r., učiteľ, nezávislý kandidát
17.Michal Okruhlica, Mgr., 45 r., technik, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
18.Jozef Pobiecký, Ing., 45 r., konateľ spoločnosti, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
19.Bystrík Stanko, Ing., 45 r., zástupca primátora, SMER-SD
20.Roman Štefunko, Mgr., 45 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát
21.Peter Šujan, 29 r., manažér, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
22.Martin Uhlík, Mgr., 35 r., živnostník, nezávislý kandidát

Volebný obvod číslo 3 (sever – Kopánka, Vodáreň, Hliny, Zátvor)
Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov

Kandidáti:
1.Jaroslav Bachratý, 20 r., študent, SNS
2.Marián Barcaj, Mgr., 37 r., riaditeľ spoločnosti, nezávislý kandidát
3.Tomáš Doboš, Ing., 38 r., ekonóm, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
4.Štefan Dvorský, JUDr., 58 r., súkromný podnikateľ, SMER-SD
5.Juraj Fuzák, 30 r., finančný analytik, nezávislý kandidát
6.Pavol Gabriška, Mgr., 54 r., výsluhový dôchodca, nezávislý kandidát
7.Emanuel Gronský, 31 r., informatik, nezávislý kandidát
8. Zuzana Havlíková, MUDr., 38 r., lekárka, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
9. Martin Heriban, MUDr., 65 r., lekár, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
10.Ivan Kleštinec, 57 r., podnikateľ, SMER-SD
11.Anton Kollár, Ing., 58 r., technik, nezávislý kandidát
12.Ivan Kopčáni, 39 r., technik BOZP a PO, nezávislý kandidát
13.Martin Královič, Bc., 26 r., manažér, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
14.Andrej Kramár, Ing.Mgr., 36 r., manažér, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
15.Branislav Kramár, MUDr., 41 r., lekár, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
16.Štefan Krištofík, MUDr., 52 r., všeobecný lekár, SMER-SD
17.Martin Kubala, Mgr., 30 r., majster v ŽSR, nezávislý kandidát
18. Miloš Kubán, 50 r., technik, nezávislý kandidát
19.Miriama Linková, 20 r., študentka, SNS
20.Erich Malán, 41 r., súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát
21.Richard Matúšek, Mgr., 60 r., učiteľ, SNS
22.Marcela Schmidtová, Mgr., 37 r., process Co-ordinator, SNS
23.Peter Sloboda, Mgr., 32 r., administratívny pracovník, nezávislý kandidát
24.Lucia Solárová, Mgr., 27 r., politologička, SMER-SD
25.Angela Štefániková, MUDr., 60 r., lekárka, SMER-SD
26. Milan Tomík, Ing., 46 r., technik, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
27. Veronika Virágová, Mgr., 24 r., právnička, nezávislá kandidátka
28. Lýdia Zvolenská, Bc., 34 r., živnostníčka, SNS

Volebný obvod číslo 4 (východ – Družba, Vozovka, Hlboká, Tehelná)
Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov

Kandidáti:
1. Jozef Alchus, Ing., 59 r., projektant, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
2. Katarína Baničová, PhDr., 34 r., kontrolórka NKÚ, SMER-SD
3. Rudolf Brezovský, 65 r., personálny riaditeľ, SMER-SD
4. Vladimír Butko, Ing., 59 r., primátor, projektant, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
5. Josef Doffek, Ing., 54 r., informatik, SIEŤ
6. Marián Galbavý, Mgr.Ing., 43 r., advokát, nezávislý kandidát
7. Veronika Gašparíková, JUDr., 42 r., vedúca odboru kontroly, nezávislá kandidátka
8. Marta Gubrická, PaedDr., 55 r., prednostka OÚ, SMER-SD
9. Peter Halada, Ing., 33 r., projektový manažér, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
10.Augustín Hambálek, Ing., 57 r., ekonóm, SMER-SD
11.Peter Haščík, Mgr., 30 r., technik, nezávislý kandidát
12.Peter Januška, JUDr., 27 r., advokátsky koncipient, VZDOR
13.Tomáš Januška, Ing., 30 r., podnikateľ, SNS
14.Juraj Jarábek, 52 r., futbalový tréner, SMER-SD
15.Miroslav Kadúc, 31 r., poslanec NR SR, nezávislý kandidát
16.Rudolf Kormúth, Ing., 52 r., dopravný inžinier, SMER-SD
17.Daniel Kravec, 23 r., študent VŠ, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
18.Tomáš Kučera, 21 r., študent, SMER-SD
19.Rudolf Macko, 44 r., tréner, SNS
20.Lukáš Miklošovič, Ing., 28 r., vyšetrovateľ PZ, nezávislý kandidát
21.Jozef Pikna, Mgr., 55 r., učiteľ-katechét, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
22.Robert Podracký, 44 r., železničiar, KSS
23.Andrej Richnák, Ing., 29 r., účtovník, PaS
24.Matej Šrubař, 25 r., študent VŠ, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
25.Šimon Štefunko, Bc., 23 r., manažér, nezávislý kandidát
26.Zuzana Turazová, Mgr., 40 r., fakturantka, SNS
27.Jozef Viskupič, 60 r., hospodár Spolku sv.Vojtecha, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ

Volebný obvod číslo 5 (juh – Linčianska, Tulipán)
Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov

Kandidáti:
1.Iveta Bakičová, RNDr.,Ing, 55 r., pedagogička, SIEŤ
2.Mária Boďová, 41 r., odborný referentka, nezávislá kandidátka
3.Andrej Braniša, MUDr., 37 r., lekár, SMSL
4.Jozef Čavojský, Ing., 69 r., chemický inžinier, SMER-SD
5.Róbert Gašparík, 45 r., podnikateľ, nezávislý kandidát
6.Stanislav Hric, 54 r., energetik, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
7.Ján Hrubý, 27 r., asistent poslanca NR SR, SMER-SD
8.Anna Kaducová, Mgr., 47 r., vedúca servisu, nezávislá kandidátka
9.Jozef Klokner, Ing., 59 r., stavebný inžinier, nezávislý kandidát
10.Marián Kovačócy, Ing., 55 r., manažér, SMER-SD
11.Alena Krajčovičová, Mgr., 30 r., právnička, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
12.Miloš Krištofík, PhDr., 48 r., podnikateľ, SMER-SD
13.Barbora Mončeková, 22 r., študentka, SIEŤ
14.Rastislav Mráz, Mgr., 36 r., právnik,manažér, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
15.Gabriel Pavelek, MUDr., 60 r., lekár, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
16.Adam Peciar, 27 r., podnikateľ, nezávislý kandidát
17.Štefan Pilát, 46 r., živnostník, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
18.Marian Rozložník, Mgr., 60 r., učiteľ, SMER-SD
19.Ladislav Venžík, Ing., 31 r., konzultant, Strana TIP
20.Lukáš Vlk, 24 r., skladník, SĽS

Volebný obvod číslo 6 (Modranka)
Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec

Kandidáti:
1.Peter Benkovský, Ing., 28 r., strojársky inžinier, MOST – HÍD
2.Vladimír Chovan, Ing., 51 r., generálny riaditeľ, SNS
3.Agnesa Petková, Mgr., 69 r., poslankyňa, KDH,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ
4.Juraj Rezbárik, 36 r., podnikateľ, SMER-SD

Ulož ako PDF
Napísal 30. septembra 2014 9:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Komunálne voľby 2014, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kto chce byť mestským poslancom? Prinášame kompletný zoznam kandidátov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.