reklama

V Trnave odohrá koncert kapela Nat Osborn Band z Brooklynu

Formácia NAT OSBORN BAND sa v Trnave už predstavila. Pre veľký úspech sa sem znova vracajú v rámci svojho jesenného európskeho turné.

Začali na ulici, no postupne sa vypracovali, vyhrali a ich ojedinelý zvuk z nich robí kapelu na veľké koncertné pódiá. Stále však obľubujú európsku klubovú scénu, preto treba vidieť, počuť, zažiť.

NAT OSBORN BAND vznikol v newyorskom Brooklyne na konci roku 2011. Ich originálny zvuk je zmesou rôznych hudobných žánrov a charizmatického spevu s chytľavými textami. V skladbách zachytíte rock, funk, jazz, dance, soul, indie, ale aj pop.

nat-osborn-plagat
Ten podnik na Štefánikovej ulici privíta americkú kapelu Nat Osborn Band

Za relatívne krátke obdobie stihli odohrať viac ako 150 koncertov, absolvovali dve americké a dve európske turné.

V zložení NAT OSBORN (spev, kláves), DUSTIN CARLSON (gitara), MIKE PARKER (bas gitara) a DAMIAN NIEWINSKI (bicie) predvedú svoju hudobné zručnosti v príjemnej koncertnej atmosfére.

Po kapele bude afterparty s vkusnou selekciou.

SUMÁRNE INFO:
18.10.Sobota (Ten Podnik, Štefánikova 18) 21:00 / vstupné 3 eurá

band net
http://natosborn.com/
https://www.facebook.com/natosbornmusic

FB event: www.facebook.com/events/1515555078701518

music links
https://www.youtube.com/watch?v=9aHponcfXFs
https://www.youtube.com/watch?v=2ZU1uP4Hz5I
https://www.youtube.com/watch?v=lEOhnYgSDF4

Ulož ako PDF
Napísal 16. októbra 2014 2:31. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.