reklama

V Art Klube vystúpi legendárna česká kapela Oceán

Českobudějovická formácia Oceán sa ani nie po polroku vracia na Slovensko v rámci svojho jesenného turné. Tentokrát aj s novým materiálom.

Obnovená skupina Oceán

Foto: newocean.cz

Dvadsiate výročie prvého vydania albumu 2 ½ motivovalo Petra Kučeru, Dušana a Honzu Vozáryho nahrávku znova zremastrovať, vyčistiť zvuk a naviac pridať zatiaľ nevydané či prerobené tri skladby v podaní výbornej Jitky Charvátovej. Staronová nahrávka s bonusmi ponesie výstižný názov 2¾ a priamo počas koncertu ju pokrstí multiinštrumentalista, anylytik hudobnej éry sixties, producent a nestor československej elektroniky Laco Lučenič.

VIDEO:

Lučeniča už v minulosti s Oceánom spojila úzka a spontánna spolupráca s Petrom Mukom, ktorej výsledkom mal byť spoločný hudobný projekt – žiaľ už nedokončený…

Jediný koncert Oceánu uvidíte v Art klube na Hlavnej ulici 17 už vo štvrtok 17. novembra 2011. Vstupenky si môžete rezervovať na klubovej adrese: artklub@gmail.com.

Event na Facebooku.

Ulož ako PDF
Napísal 16. novembra 2011 7:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.