reklama

V piatok vystúpia v trnavskom Art Klube Živé kvety

Krátko po krste nového albumu vystúpi skupina Živé kvety v trnavskom Art Klube.

Kapela navždy spojená s legendárnou Stokou príde do Káčka predstaviť svoj nový album „Oľga, ideš svojím tempom“. Zvyk vraví, že jeho kvality prednesie výborne aj naživo.

Živé kvety prídu do Trnavy v piatok 19. októbra, aby nadviazali na tradíciu skvelých a vždy dobre navštívených koncertov z minulosti.

Ich hudbu označujú fanušíkovia ako intímne pesničkárstvo – silné pesničky a silné texty od srdca.

Hudobný večer v Art Klube vyplnia aj dve predkapely – dobre známe trnavské zoskupenie HASH a nádejný Fándlyho bicykel.

VIDEO: Živé kvety – Sloboda (live)

TOTO O NICH HOVORIA INÍ:

• „Možno tým, že nie sú televízne ligotavé ani módne ušpinené, ‚normálne‘ pesničky Živých kvetov pred časom prerástli našu scénu.“ (SME)

• „Dá se věřit tomu co dělají, protože to prostě dělat musí. Není v tom nic vymyšleného a vypočítaného. Je to autentické a poctivě odžité.“ (Tamto.cz)

• „Ideální lék na „blbou náladu“ a vypořádávání se se všemi druhy krizí.“ (Týden)

• „Živé kvety pre mňa predstavujú základný kameň živej komunikácie v umení, je to kapela, ktorá absolútne najvýraznejšie vzdoruje nástrahám komerčnej reality.“ (SME)

Vstupné je 6 eur, začiatok o 20. hodine.

K akcii sa môžete pripojiť aj na Facebooku.

Ulož ako PDF
Napísal 16. októbra 2012 8:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.