reklama

Mária Čírová privezie na koncert do Trnavy kapelu, vokalistov aj sláčikový kvartet

Speváčka a hudobníčka Mária Čírová odohrá v sobotu 20. decembra v Trnave jedinečný vianočný koncert.

So svojou kapelou, vokalistami a sláčikovým kvartetom zahrá na klavíri nielen vlastné hity, ale aj vianočné skladby v nových, netradičných aranžmánoch.

Mária pochádza z hudobníckej rodiny známeho skladateľa Eugena Suchoňa. Detstvo prežila v Dolných Lovčiciach pri Trnave. Vyštudovala klasickú hru na klavíri na Cirkevnom konzervatóriu v Bratislave.

cirova_pl

Zatiaľ ako jediná získala prvé miesta v dvoch samostatných ročníkoch detskej speváckej súťaže Petra Dvorského Slovenský Slávik.

Venuje sa aj kompozícii, jej skladby zaznievajú v rádiách aj televíznych seriáloch. Napriek mladému veku sa môže pochváliť nielen výhrou v súťaži Coca-Cola Popstar, umiestnením v ankete Slávik, ale aj dvomi oceneniami hudobnej akadémie Aurel.

Vstupenky na vianočný koncert si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal (link tu).

Ulož ako PDF
Napísal 22. novembra 2014 18:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.