reklama

Softbalový tím Trnava Panthers slávnostne zakončil úspešnú sezónu 2014

Softbalistky, hráči slowpitchu, tréneri, funkcionári, rodičia, priatelia a fanúšikovia trnavského softbalového klubu Panthers sa stretli spoločne na slávnostnom ukončení sezóny. Aj v tomto roku klub potvrdil výsostné postavenie Trnavy. Panthers získal titul vo všetkých ligách, v ktorých sa zúčastnili, s výnimkou kategórie žiačok.

Trnavské ženy i trnavský slowpitch obhájili svoju niekoľkoročnú hegemóniu. Príjemným prekvapením bol titul trnavských kadetiek proti starším juniorkám z bratislavského Apolla, hoci vo finálovej sérii už prehrávali 0-1.

Juniorky zasa výborne reprezentovali Trnavu v medzinárodnej softbalovej Interlige, kde sa presadili v konkurencii tímov z Maďarska a Chorvátska a získali pekné 2.miesto.

Panthers Trnava - MVP 2014

Foto: archív klubu

Súčasťou ukončenia býva tradične i vyhlásenie najužitočnejších hráčok a hráčov jednotlivých tímov.

Ocenené boli za žiačky – Erika Deáková, kadetky – Klaudia Mihálková, juniorka – Nikola Kalická, ženy – Miroslava Miháliková, slowpitch – Katarína Bohunická.

Napriek úspešnej sezóne aj v softbale sa už prejavuje silný nedostatok detí a hráčok, ktoré sa chcú presadiť v športe a obetovať svoj čas pre skvelú tímovú hru.

Všetci prítomní boli oslovení, aby pomohli pri napredovaní trnavského klubu a pozvali svoje kamarátky na tréningy. Všetky tímy sa už zodpovedne a odhodlane pripravujú na novú sezónu a v očakávaní, že náš šport sa znova do rodiny olympijských športov.

(rišob)

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2014 9:16. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.