reklama

Gašparík, Haščík a Klokner vytvoria v MZ spoločný Klub nezávislých poslancov

Novozvolení nezávislí poslanci mestského zastupiteľstva Róbert Gašparík, Peter Haščík a Jozef Klokner sa dohodli na vytvorení spoločného Klubu nezávislých poslancov NEKA.

Stalo sa tak „po vzájomnom informovaní sa o predstavách o naplnení svojich volebných programov a budúcej činnosti a práci poslanca“, informoval Jozef Klokner, ktorý sa stal predsedom klubu.

klokner
Predsedom Klubu sa stal Jozef Klokner

O vzniku Klubu nezávislých poslancov v súlade s Organizačným a rokovacím poriadkom Mestského zastupiteľstva (MZ) mesta Trnava informovali aj budúceho primátora Petra Bročku.

„Klub ponúka spoluprácu v mestskom zastupiteľstve všetkým, ktorí budú pracovať v prospech občanov mesta bez ohľadu na politické tričká a budú mať ochotu riešiť veci verejné transparentne a nezištne v záujme občanov mesta,“ spoločne vyhlásili poslanci Róbert Gašparík, Peter Haščík a Jozef Klokner.

V najbližších dňoch sa uskutočnia rozhovory o zmysluplnej spolupráci s jednotlivými subjektmi zastúpenými v MZ.

Trnavské mestské zastupiteľstvo bude zložené z 12 nezávislých poslancov na spoločnej kandidátke OZ Lepšia Trnava, 13 poslancov bude mať pravicová koalícia KDH, OĽaNO, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ, tri mandáty získala strana SMER-SD a traja zvolení poslanci sú nezávislí a budú pôsobiť v Klube nezávislých poslancov.

Ustanovujúce rokovanie MZ sa uskutoční v piatok 12. decembra na radnici.

Ulož ako PDF
Napísal 2. decembra 2014 15:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Gašparík, Haščík a Klokner vytvoria v MZ spoločný Klub nezávislých poslancov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.