reklama

Vyberte si kvalitnú jazykovú školu

-inzercia-

Angličtina predstavuje v európskych podmienkach dlhodobo najžiadanejší a najviac vyučovaný cudzí jazyk. Takmer 300 miliónov Európanov je schopných dorozumieť sa angličtinou, z čoho polovica dokonca ovláda reč plynule.

Niet divu, že nároky na znalosť cudzieho jazyka v profesijnej sfére neustále narastajú a takýto trend dnes čoraz viac nasleduje aj väčšina zamestnávateľov na Slovensku.

Zo štatistík niekoľkých domácich internetových portálov zameraných na sprostredkovávanie zamestnania vyplýva evidentný záujem o uchádzačov s aktívnou znalosťou anglického jazyka, často aj na bežných, menej platených pozíciách.

Priemerný uchádzač o prácu s mierne pokročilou znalosťou angličtiny však často nespĺňa obvyklú požiadavku zamestnávateľov na komplexnú výbavu cudzím jazykom.

Ak máte pocit, že vášmu profesnému uplatneniu, či žiadanému kariérnemu rastu, stojí v ceste práve nedostatočná znalosť angličtiny, urobte prvý krok.

Svoje šance disponovať komplexnou výbavou aktívnej angličtiny môžete zvýšiť hneď po sviatkoch, ak sa pridáte k desiatkam spokojných študentov jazykovej školy Language Club.

Language Club je prvou školou na Slovensku a jedinou v Trnave, ktorá získala akreditáciu na výučbu anglického jazyka prostredníctvom priamej metódy, známej ako Callanova metóda, zameranej hlavne na 2 základné stránky jazyka: schopnosti porozumieť a rozprávať (vyjadrovať sa).

Akreditácia bola udelená len školám, ktoré spĺňajú vysoké štandardy výučby stanovené Callan method Organization v Londýne.

lang-club

Pre viac informácií o Callanovej metóde navštívte: www.callan.sk.

V ZIMNOM TRIMESTRI, ktorý začína 12. januára 2015 Vám ponúkame:
• kurzy všeobecnej angličtiny na všetkých vedomostných úrovniach (otvorených všetkých 12 úrovní)
• možnosť navštevovať kurzy v ranných, poobedných aj večerných hodinách
• kurzy prebiehajúce v malých skupinách (max. 7 ľudí)
• bezplatné využívanie e-learningu počas celého štúdia v našej škole
• knihu, MP3 a všetky pomôcky potrebné pre výučbu už zahrnuté v cene kurzu, za nič sa nepripláca
• hodiny vedené profesionálne zaškolenými lektormi
• trimester v trvaní 3 mesiace

Naplňte svoje novoročné predsavzatia, a staňte sa tak atraktívnym pre miestny trh práce. Je to jednoduchšie ako si myslíte.

Stačí, ak sa zúčastníte ZÁPISU PRE NOVÝCH ŠTUDENTOV dňa 7.1. 2015 od 15:00 do 18:00 v budove Balakovo na Paulínskej ulici 20 v Trnave na 2. poschodí, č. dverí 228.

Kontaktovať nás môžete telefonicky na čísle: 0905 845 394 alebo mailom: info@languageclub.sk.

Tešíme sa na Vás

Tím Language Club

Ulož ako PDF
Napísal 4. januára 2015 18:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.