reklama

Neviete si vybrať jazykovú školu? Skúste prísť k nám a zažite to na vlastnej koži

-inzercia-

Máte problém s výberom vhodného jazykového kurzu alebo sa strácate v ponukách jazykových škôl? Radi by sme vám toto rozhodovanie uľahčili.

Ešte pred oficiálnym začiatkom jesenného kurzu vám ponúkame jedinečnú možnosť absolvovať hodinu v našej škole ÚPLNE ZADARMO.

Ukážkové hodiny budú prebiehať od 2.9. do 7.9.2015.

Stačí sa iba telefonicky informovať a zahlásiť na termín bezplatnej hodiny, ktorý vám bude vyhovovať.

Po ukážkovej hodine vysvetlíme celý systém a všetky pravidlá týkajúce sa vyučovania angličtiny Callanovou metódou.

A veľmi radi zodpovieme na všetky otázky.

lang-jesen

Jesenný trimester 2015 začína 16. 9. 2015

Zápis bude prebiehať v dňoch:

7. 9. 2015 od 15.00 do 18.00 pre študentov, ktorí nás už navštevovali a

8. 9. – 9. 9. 2015 od 15.00 do 18.00 pre nových študentov

Jazyková škola Language Club je prvou akreditovanou školou pre výučbu angličtiny Callanovou metódou na Slovensku a jedinou v Trnave.

Už čoskoro otvoríme aj kurzy Callanovou metódou pre deti vo veku od 7 do 10 rokov, ktoré budú taktiež založené na neustálej komunikácii v anglickom jazyku.

Budeme vás o všetkom určite informovať. Nechajte sa prekvapiť.

Pre viac informácií neváhajte navštíviť našu internetovú stránku www.languageclub.sk alebo nás kontaktuje telefonicky na čísle: 0905 845 394.

Tešíme sa na vás všetkých
kolektív Language Club

Ulož ako PDF
Napísal 31. augusta 2015 18:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.