reklama

2. etapa: Malovec prišiel so stratou v strede poľa, zdolal aj silných vrchárov

Vo výborných výkonoch pokračuje na argentínskych cestách mladý trnavský cyklista Ľuboš Malovec.

Druhú etapu Tour de San Luis so záverečným päťkilometrovým stúpaním dokončil v strede poľa na 76. priečke so stratou 4:45 min na víťazného Daniela Diaza, celkovo mu patrí po dvoch etapách 68. miesto.

V poradí za Malovcom, ktorý oblieka farby tímu mladých nádejí Cycling Academy Team, skončili také vrchárske esá ako Kwiatkowski či Betancour.

tdsl2
Víťaz 2. etapy Daniel Diaz v cieli

Samozrejme, pre popredných pretekárov aj väčšinu cyklistov z Európy je Tour de San Luis akýmsi kvalitnejším tréningom na samom začiatku sezóny, no tieto cenné skalpy, úspechy a najmä získané skúsenosti sú pre Ľuboša neoceniteľné.

V stredu pokračuje podujatie 3. etapou so zvlneným profilom, ktorá môže vyhovovať klasikárom ale aj špurtérom. V samom závere etapy je mierne stúpanie.

Profil 2. etapy:
tdsl-2015-etapa-2---

Ulož ako PDF
Napísal 21. januára 2015 9:32. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.