reklama

Peková obhájila striebro na Turnaji bábik

Považská Bystrica sa stala usporiadateľom už tradičného Turnaja bábik (založený v r. 1980) v stolnom tenise, ktorý je súčasťou Slovenského pohára mladších žiačok.

Farby Trnavy úspešne hájila Zuzana Peková z KST Viktória, ktorá si medzi 42 hráčkami vybojovala striebro tak ako minulý rok.

pekova
Zľava Zuzana Peková (Trnava), Natália Divinská (Tvrdošín), Alena Majerská (Valaliky)

Foto: KST Viktória

Vo finálovom súboji podľahla svojej tradičnej spoluhráčke z reprezentácie Natálii Divinskej (Tvrdošín) 1:3, bronz si odviezla Valaličanka Alena Majerská. Ďalšia Trnavčanka Viktória Urbanovská si vybojovala 29.-34. priečku.

Víťazom turnaja chlapcov, ktorý sa odohral v konkurencii 102 štartujúcich vo Vrútkach, sa stal Dalibor Diko (Námestovo). Aj tu mala Viktória svoje zastúpenie: Nicolas Kubala si vybojoval priečku 17.-20., Peter Varga 25.-32. a Jakub Jankovič 59.-79.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 30. januára 2015 8:21. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.