reklama

Peková si v Čechách na úvod sezóny vybojovala cenné víťazstvo

Trojdielna séria medzinárodných mládežníckych stolnotenisových turnajov odštartovala už tradične úvod novej sezóny. Na záverečnom turnaji v českom Hluku si víťazstvo vybojovala Trnavčanka Zuzana Peková.

Po ukončenej úspešnej sezóne 2018/19 si trnavskí stolní tenisti dopriali počas leta krátky oddych, aby sa vrhli do aktuálnej sezóny.

Tá po niekoľkotýždňovej tvrdej príprave začala tradičnými medzinárodnými satelitnými turnajmi v Senci, Havířově a v moravskom Hluku, kde v kategórii dorasteniek štartovala aj Zuzana Peková z Klubu stolného tenisu Viktória Trnava.


Zuzana Peková na najvyššom stupienku „v obkľúčení“ najlepších hráčok turnaja

Zuzana Peková ako druhá nasadená hráčka turnaja bez väčších problémov postúpila zo základnej skupiny.

Po viacerých víťazstvách si vybojovala postup do finále, kde zvíťazila nad nemeckou reprezentantkou Lisou Göbecke 3:1.

„Zo zdravotných dôvodov som sa nemohla zúčastniť júlových majstrovstiev Európy, no o to viac som sa vrhla do prípravy na novú sezónu. Som veľmi rada, že sa mi podarilo zvíťaziť a naštartovať úvod sezóny,“ komentovala Zuzana Peková.

(ip), FOTO: archív KST Viktória

Ulož ako PDF
Napísal 8. septembra 2019 20:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.