reklama

Na Prague Grand Prix Peková opäť na stupni víťazov

Na prelome mája a júna (29.-31.5.2015) sa konal 11. ročník mládežníckeho medzinárodného turnaja v stolnom tenise Prague Grand Prix.

Trnavu reprezentovali Zuzana Peková a Nicolas Kubala z Klubu stolného tenisu Viktória. Zuzana v súťaži dvojhier suverénne postúpila zo základnej skupiny, kde porazila reprezentantky Anglicka, Nemecka a Česka, no v hlavnej súťaži troška prekvapivo skončila už pred bránami štvrťfinále.

pekova
Víťazky Zuzana Peková a Natália Divinská

Chuť si určite napravila v súťaži družstiev, kde si so svojou tradičnou spoluhráčkou Natáliou Divinskou (Tvrdošín) vybojovala celkové turnajové víťazstvo presvedčivým výsledkom 3:1 nad družstvom Poľska.

Nicolas Kubala zohral viacero výborných zápasov, no striedal lepšie chvíle s horšími a na medailové pozície nedosiahol.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 15. júna 2015 7:44. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.