reklama

Trnavskí kickboxeri úspešní na Slovak Open 2015

Tri trnavské kluby sa zúčastnili februárových medzinárodných majstrovstiev Slovenska v kickboxe. Do Banskej Bystrice vycestovali zástupcovia CBŠ Trnava, Taekwondo Trnava a Raptors Trnava.

Zlaté medaily vybojovali Monika Zaťková a Tomáš Holkovič.

Striebro si z podujatia Slovak Open WAKO – Memoriál Ladislava Tótka odniesli Štefan Šarmír a Patrik Križan.

Bronzovú medailu získal Roman Olešovský.

„Výkon Štefana Šarmíra, ktorý je bronzovým medailistom z juniorských MS v roku 2012, nás veľmi potešil. Medzi seniormi v kategórii K1 do 91 kg získal striebro, keď o zlato prišiel nešťastnou prehrou vo finále. Celkovo sme s účinkovaním trnavských bojovníkov spokojní,“ povedal Andrej Mičianik z Centra bojových športov Trnava.

sarmir
Štefan Šarmír

Ulož ako PDF
Napísal 28. februára 2015 13:21. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.