reklama

Trnavskí bojovníci CBŠ Perún Gym úspešní na majstrovstvách Slovenska

Centrum bojových športov (CBŠ) Perún Gym Trnava sa úspešne predstavilo počas minulého víkendu na Majstrovstvách Slovenska 2014 v Nitre.

Trnavskí bojovníci v disciplínach K-1, MMA a Light Contact priviezli pre svoj klub rovných 20 medailí v senioriských aj mládežníckych kategóriách.

Štyri tituly získali Nevena Zdravkovičová, Miroslav Adok, Marcus Valovič a Marek Hudek. Členovia CBŠ sa tešili aj zo zisku desiatich strieborných a šiestich bronzových kovov.

Najmä pre deti a mládežníkov boli majstrovstvá v Nitre skúškou ohňou. Niektorí z nich bojovali po prvý raz aj klientke, čo bol pre nich krst ohňom,” hodnotí hlavný tréner Andrej Mičianik.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Z medailí sa tešili aj Dominika Šimanská, Sofia Malánová, Michaela Uváčková, Alex Vančo, Andrej Sojka, Martin Sládek, Daniel Žemberi, Soňa Tomulcová, Peter Nižňan, Samuel Kubáň (striebro), Lucia Kruteková, David Malán, Daniel Mesároš, Samuel Chrenko, Oliver Krokvica a Kristína Mištinová získali bronz.

CBŠ Perún Gym Trnava datuje vznik klubu už do roku 2005, dva roky pôsobí v Olympii na Prednádraží.

Klub prešiel generačnou výmenou. Z rôznych dôvodov ako sú pracovné povinnosti alebo zranenia odišlo viacero skúsených seniorov. Dobrou správou je, že sa nám úspešne darí hľadať nové mladé talenty, máme skvelý trénerský tím, zvyšuje sa aj počet detí, ktoré navštevujú tréningy. Našou prioritou je práve práca s mládežou a výchova mladých ľudí k športu, ktorý je dobrou prevenciou voči nástrahám súčasného spôsobu života,” doplnil Mičianik.

Zásluhu na rozvoji a športovom napredovaní klubu má celý trénerský tím. Poďakovanie za odvedenú prácu patrí Kataríne Baničovej, Ondrejovi Gerincovi, Richardovi Ježíkovi a Tomášovi Geršimu, ako aj partnerom a sponzorom, ktorí klubu CBŠ Trnava pomáhajú.

Viac informácií o klube nájdete na stránke www.cbstrnava.sk.

cbs-2

Ulož ako PDF
Napísal 17. júna 2014 15:53. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.