reklama

Bojovníci CBŠ Trnava získali na majstrovstvách SR v kickboxe osem titulov a 30 medailí

Nadmieru úspešne skončili víkendové Majstrovstvá Slovenska v kickboxe seniorov a mládeže pre usporiadateľské Centrum bojových športov (CBŠ) Trnava. Bojovníci trnavského klubu si odniesli osem titulov a rovných 30 medailí.

Mestská športová hala v Trnave bola v sobotu 30. mája 2015 dejiskom slovenského šampionátu v kickboxe seniorov a mládeže.

Juniorské a seniorské kategórie súťažili v disciplíne K1, kategórie od detí až po seniorov bojovali o slovenské majstrovské tituly v disciplíne Light Contact.

Spolu osem titulov majstra Slovenska, 12 strieborných a 10 bronzových medailí získali členovia domáceho CBŠ Trnava.

„Sme veľmi spokojní, šampionát dopadol pre nás nadmieru úspešne,“ hodnotil spokojný tréner Andrej Mičianik.

cbs
Zlatí členovia CBŠ Ľuboš Bošácky (vľavo), tréner Tomáš Gerši a Štefan Šarmír

vadovic-micianik
Zlatý Štefan Vadovič a tréner Andrej Mičianik

Pozitívne pocity zavládli v klube aj za zvládnutú organizáciu. CBŠ ako domáci trnavský klub prevzalo organizátorskú taktovku spoločne so Slovenským zväzom bojových športov.

„Nie je to pre nás nič nové, veľké podujatia tohto rangu organizujeme pravidelne už od roku 2005. Samozrejme, drobné muchy sa vyskytli, ale zvládli sme ich vychytať a akciu hodnotíme ako vydarenú aj z tohto pohľadu,“ skonštatoval Mičianik.

Tréneri Centra bojových športov Perún GYM vyzdvihujú výkony všetkých úspešných športovcov klubu.

Zlaté medaily vybojovali Michaela Uváčiková, Katarína Uváčiková, Ľuboš Bošácky, Štefan Šarmír, David Malán, Štefan Vadovič, Dominika Šimanská a Denisa Turányová.

„Výsledky z majstrovstiev Slovenska svedčia o tom, že sme na dobre ceste. Pracujeme s mládežou, snažíme sa vychovávať talenty a zatiaľ sa nám to darí. Verím, že viacerí z našich úspešných členov potvrdia svoje výsledky aj v medzinárodnej konkurencii,“ vyslovil nádej na záver Andrej Mičianik, bývalý úspešný reprezentačný kickboxer, dnes tréner CBŠ Trnava.

Majstri a vicemajstri SR z trnavského šampionátu v jednotlivých kategóriách budú pozvaní do širšej nominácie pred jesennými ME v Budapešti.

Ulož ako PDF
Napísal 4. júna 2015 21:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.