reklama

V kine budú zadarmo premietať pre deti s autizmom a zdravotným postihnutím

Pre deti s autizmom, deti so zdravotným postihnutím a pre ich rodiny bude v sobotu 18. apríla o 10. hodine v trnavskom CineMaxe bezplatné premietanie komédie Paddington.

Podujatie sa uskutočňuje v rámci projektu Kino bez bariér, inšpirovaného Francúzskom, kde sa vo viacerých mestách pravidelne konajú filmové projekcie pre deti so zdravotným postihnutím, špecificky prispôsobené potrebám vyplývajúcim z jednotlivých druhov zdravotného postihnutia.

Hlavným hrdinom filmu je neobyčajný medvedík pochádzajúci z najtajomnejšieho Peru, ktorý neustále nosí červený klobúčik a viac ako čokoľvek iné miluje marmeládové sendviče. Keď zemetrasenie zničí jeho domov, teta ho pošle do Londýna, kde pomaly zistí, že život vo veľkomeste nie je taký, ako si ho predstavoval.

VIDEO:

Lístky na podujatie si treba vopred rezervovať e-mailom na kinobezbarier@gmail.com najneskôr do 16. apríla 2015.

Záštitu nad podujatím prevzali primátor Trnavy Peter Bročka a poslankyňa Európskeho parlamentu Jana Žitňanská.

padd

Ulož ako PDF
Napísal 8. apríla 2015 7:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V kine budú zadarmo premietať pre deti s autizmom a zdravotným postihnutím”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.