reklama

Venujte 2 percentá z daní pre deti s mentálnym postihnutím

Dovoľte, aby sme Vás oslovili v mene mentálne postihnutých ľudí, ktorí žijú s nami, s Vami a vedľa Vás. Sú tu a tiež sa tešia zo života ako iné deti, mládež a dospelí.

Ak rozmýšľate komu v tomto roku konkrétne pomôcť, boli by sme veľmi radi ak by Ste sa rozhodli darovať 2% z dane týmto „večným deťom“. Ďakujeme Vám, že sa aj Vy takto podieľate na splnení potrieb, snov a túžob týchto detí.

Sme Združenie pre pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím (ZPMP) so sídlom v Trnave. ZPMP je dobrovoľnou organizáciou, ktorá od 31. mája 1991 združuje rodičov ľudí s mentálnym postihnutím, ľudí s mentálnym postihnutím, príbuzných, odborníkov  a ďalších občanov s cieľom pomáhať ľuďom s mentálnym postihnutím, ktorí celý život potrebujú pomoc a podporu spoločnosti.

Archívna snímka z benefičného koncertu ZPMP v Kine Hviezda

Rodičom ľudí s mentálnym postihnutím dáva možnosť združovať sa, a tým i možnosť získavať skúsenosti a spoločne prispievať ku skvalitneniu života ľudí s mentálnym postihnutím.
ZPMP v Trnave sleduje výhradne všeobecno-prospešné, resp. dobročinné ciele. Nie je ziskovo činné, nesleduje v prvom rade svoje vlastné ekonomické zámery.

Medzi naše aktivity patrí organizovanie  týždenných rehabilitačno-integračných pobyov rodín s postihnutými deťmi, Valentínskeho plesu, Benefičného koncertu „…Príde medzi nás…“, športových dní spojených s oslavou Dňa detí, jesenných opekačiek, poskytujeme podporu a poradenstvo rodinám, vytvárame projekty pre získavanie finančných prostriedkov.
O svojich aktivitách informujeme verejnosť prostredníctvom médií.

Viac informácií o činnosti ZMPM v Trnave získate na tejto stránke.

Spoločným menovateľom aktivít nášho združenia je integrácia detí a dospelých občanov s mentálnym postihnutím do spoločnosti a obhajoba ich práv a záujmov.

Naše údaje:
Obchodné meno alebo názov: Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v Trnave
Sídlo: Trhová 2, Trnava 917 01
Právna forma: Občianske združenie
IČO: 34004548
Kontakt: Renáta Matovičová, 0908 445 795

Srdečne ďakujeme za vaše príspevky a podporu!

Ulož ako PDF
Napísal 24. marca 2011 1:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.