reklama

Dve percentá z vašich daní môžu pomôcť aj atlétom AŠK Slávia Trnava

Atletický klub AŠK Slávia Trnava patrí medzi najúspešnejšie kluby na Slovensku.

V súčasnej pandemickej situácii, ktorá zastavila okrem iného aj šport na Slovensku, je fungovanie športových klubov ktoré nepracujú s profesionálnymi športovcami, ale svoju činnosť zameriavajú na rozvoj detí a mládeže značne sťažené.

Klub sa aj v tomto roku uchádza o darovanie 2% (3%) z daní, ktoré budú použité na nákup dresov, tričiek a ďalšieho vybavenia pre našich atlétov.

Ilustračné foto

„Zákon umožňuje darovať 2 percerntá zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, akou je aj náš atletický klub. Tento dar vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Dve percentá pre nás znamenajú podporu a pomoc v rozvíjaní talentu a športových aktivít detí a mládeže v našom klube,“ konštatuje atletický klub AŠK Slávia Trnava.

Ak sa rozhodnete darovať slávistom dve percentá zo svojich daní, tlačivo nájdete TU.

Ulož ako PDF
Napísal 12. marca 2021 9:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.