reklama

Aj vaše dve percentá pomôžu bejzbalistom BK Angels k dostavbe nového areálu

Najúspešnejší bejzbalový klub na Slovensku, trnavský BK Angels, sa obracia na svojich priaznivcov a verejnosť so žiadosťou o podporu prostredníctvom poukázania 2 percent z daní.

Ako informoval manažér klubu Roman Holekši, všetky vyzbierané prostriedky budú použité na prebiehajúcu dostavbu nového bejzbalového areálu na Cukrovej ulici v Trnave.

V súčasnosti všetko nasvedčuje tomu, že prvá časť areálu s funkčným ihriskom bude odovzdaná do užívania približne v polovici roka 2016.

angels-ihrisko
Angels Field pomaly ale isto stále viac pripomína skutočné ihrisko

Moderný bejzbalový stánok pre mnohonásobných majstrov Slovenska v seniorských aj mládežníckych kategóriách, vyrastá vďaka podpore nadšencov, samotných hráčov, priateľov klubu, ale aj samosprávy a sponzorov.

Venované 2 percentá zo zaplatenej dane klubu pomôžu priblížiť sa k dostavbe o ďalší krok.

Všetky dôležité informácie, vrátane tlačív, nájdete na tejto stránke.

Každý, kto podporí BK Angels Trnava sumou vyššou ako 24 eur, získa od klubu tričko s logom Angels Trnava.

Propagačné video k dostavbe areálu:

plagat-2perc-angels

Ulož ako PDF
Napísal 11. marca 2016 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.