reklama

Bejzbalisti urobili veľký kus poctivej práce, dostavbe areálu môže pomôcť aj verejnosť

Hráči, rodičia, dobrovoľníci, nezamestnaní z úradu práce a ochotní sponzori. Títo ľudia svojpomocne už niekoľko mesiacov vyvíjajú enormnú snahu o vybudovanie najlepšieho bejzbalového areálu na Slovensku.

Nový areál tímu Angels Trnava na Cukrovej ulici už naberá reálne kontúry.

Prvé zápasy na domácej pôde po opustení priestorov na Prednádraží odohrajú hráči najlepšieho slovenského tímu v histórii po troch rokoch už v roku 2016.

Výrazným spôsobom v ich snažení môže pomôcť aj verejnosť a fanúšikovia.

angels-ihrisko
Aktuálny pohľad na areál Angels na Cukrovej. Klub už urobil veľký kus práce

„Uchádzame sa o finančný grant z Nadácie VÚB Banky. S prosbou o pomoc formou hlasovania sa obraciame na verejnosť. Verím, že nám Trnavčania pomôžu prilepšiť si. Všetky prostriedky, ktoré sa nám podarí získať, budú samozrejme účelovo viazané do výstavby bejzbalového areálu,“ oslovuje verejnosť manažér klubu Roman Holekši.

Postup je jednoduchý: na webovej stránke nadácie (link tu) je potrebné kliknúť na Trnavský kraj, kde sa zobrazí projekt ANGELS FIELD.

Po kliknutí na tento projekt sa zobrazí tabuľka, do ktorej napíšete svoje telefónne číslo. Po obdržaní kódu do mobilného telefónu stačí len hlasovanie potvrdiť.

Celá procedúra zaberie pár chvíľ a je bezplatná. Hlasovať môžete na všetky mobilné čísla ktoré máte v domácnosti.

Angels-field-2015-2020

Ulož ako PDF
Napísal 18. novembra 2015 17:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.