reklama

Polícia od augusta pracuje na objasnení dvojnásobnej vraždy, pomôcť môže aj verejnosť

pz-sr-logo

Trnavská polícia sa od augusta 2015 stále zaoberá prípadom obzvlášť závažného zločinu vraždy.

V chatovej oblasti Pod Šomodou v okrese Hlohovec napadol doposiaľ neznámy útočník 62-ročnú ženu a 52-ročného muža, ktorým spôsobil niekoľko desiatok bodných a bodnorezných rán.

„Policajná operatíva pracuje s viacerými vyšetrovacími verziami, v ktorých figurujú aj vytypované podozrivé osoby. Polícia sa v tejto súvislosti obracia aj na občanov. Akákoľvek informácia, aj možno bezvýznamná, môže dopomôcť kriminalistom k objasneniu prípadu,“ žiada o spoluprácu verejnosť krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Z piatich vrážd, ktoré sa stali v minulom roku, polícia šyti prípady úspešné objasnila a usvedčila konkrétne osoby.

„Kriminalisti aj v tomto prípade robia všetko pre to, aby bol páchateľ tohto skutku známy a odovzdaný do rúk spravodlivosti,“ uviedla Linkešová.

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2016 20:00. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Polícia od augusta pracuje na objasnení dvojnásobnej vraždy, pomôcť môže aj verejnosť”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.