reklama

Úmrtie dvoch osôb v Modranke vyšetruje polícia ako zločin vraždy

Vyšetrovateľ KR PZ v Trnave začal v prípade nálezu dvoch mŕtvych v Modranke trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy.

V sobotu 6. apríla popoludní bola polícia privolaná k nálezu usmrtených osôb, 47 – ročného muža a 50 – ročnej ženy z Trnavy, z mestskej časti Trnava – Modranka.

„Vyšetrovateľ vykonal obhliadku miesta činu aj za účasti obhliadajuceho lekára. Za účelom zistenia presnej príčiny úmrtia a okolnosti, ktoré predchádzali smrti osôb, pribral vyšetrovateľ znalca zo súdneho lekárstva. Obe telá boli v priebehu nedele podrobené súdnej pitve, ktorej výsledky zatiaľ nemáme k dispozicii,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová v nedeľu 7. apríla.


Miesto činu

FOTO: Polícia SR

Vyšetrovateľ v súčasnosti vykonáva procesné úkony, ktorých cieľom je preveriť viaceré vysetrovatelské verzie a objasniť tak priebeh udalosti.

„Bližšie informácie zatiaľ nie je možné poskytnúť,“ dodala Linkešová.

Ulož ako PDF
Napísal 7. apríla 2019 13:06. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Úmrtie dvoch osôb v Modranke vyšetruje polícia ako zločin vraždy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.