reklama

Na poli pri Brestovanoch našli 40 vriec s odpadom. Prípad vyšetruje polícia

Polícia vyšetruje nález 40 vriec s odpadom na poli pri obci Brestovany.

„Prípad si prevzal vyšetrovateľ, ktorý začal vo veci trestné stíhanie pre podozrenie z prečinu neopravneného nakladania s odpadmi,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

FOTO: KR PZ Trnava

Vo vreciach policajti našli staré oblečenie, prázdne použité fľaše potečené olejom a iné smeti, ktoré na pole ani do lesa nepatria.

„Žiadame ľudí, ktorí si všimli vývoz odpadu, pamätajú si auto alebo vedia o ľuďoch, ktorí tam odpad nechali, aby nás kontaktovali cez súkromnú správu na Facebooku. Naozaj ani v čase opatrení nie je dôvod, aby niekto vyviezol odpad na pole, keď sú otvorené bezplatné zberné dvory,“ pripomenula Linkešová.

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2020 8:22. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.