reklama

Pri nákupnom centre došlo k stretu auta s chodkyňou, polícia incident vyšetruje

Pred nákupným centrom v Trnave na Veternej ulici došlo v sobotu 19. februára 2022 podvečer k vážnej dopravnej nehode.

Vodič Mazdy sa podľa polície pri cúvaní narazil do 46-ročnej Trnavčanky.

Podľa prvotných informácií mala byť v čase cúvania už žena na zemi. Aký bol úmysel, respektíve okolnosti, za ktorých došlo k jej pádu na zem, polícia vyšetruje,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.


Miesto nešťastnej udalosti

FOTO: KR PZ Trnava

Okolnosti, ako k celej situácii na trnavskom parkovisku pred nákupným centrom došlo, preveruje polícia ako prečin ublíženia na zdraví s následkom ťažkej ujmy.

„Podľa svedkov celej udalosti, mohla byť chodkyňa v čase nárazu aj pod vplyvom alkoholu. Vzhľadom na vážne zranenia, bola ihneď prevezená do trnavskej nemocnice. To, či mohol zohrať v tomto prípade úlohu aj alkohol, alebo iná návyková látka, bude zrejmé po vyhodnotení krvnej vzorky,“ doplnila Linkešová.

Polícia u vodiča alkohol po nehode nezistila.

Ulož ako PDF
Napísal 22. februára 2022 0:15. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.