reklama

Na Vodárni došlo k stretu auta s chodkyňou, polícia hľadá svedkov

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri vyšetrení dopravnej nehody. Na sídlisku Vodáreň došlo k zraneniu 74-ročnej dôchodkyne.

K nehode došlo v stredu 13. augusta o 16. hodine na Okružnej ulici na chodníku pri VÚJE.

„Osobné auto Škoda Fabia modrej farby, ktoré cúvalo po chodníku smerom na cestu, tu zrazilo chodkyňu. Pani z Trnavy utrpela pri dopravnej nehode ľahkú ujmu na zdraví. Vzhľadom k tomu, že nie sú presne známe okolnosti, za akých k nehode došlo, polícia žiada svedkov, ktorí udalosť videli, aby sa prihlásili,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

nehoda-chodnik
Nehoda sa stala na chodníku pod sídlom spoločnosti VÚJE

Foto: Polícia

Po dopravnej nehode polícia preverila miesto aj z dopravno – inžinierskeho hľadiska. Iniciovala stretnutie s kompetentnými orgánmi z mesta Trnava.

Po vzájomnej dohode polícia podala návrh na osadenie tzv. regulačných stĺpikov z oboch strán chodníka. Tie by mali zabrániť prechádzaniu áut po uvedenom chodníku a presmerovať ich na cestu.

„Zároveň polícia apeluje na motoristov, aby na jazdu využívali cestu a nie chodník, pretože ten slúži chodcom. V prípade, že občania uvidia porušovanie predpisov vodičmi motorových vozidiel, odporúčame ihneď privolať políciu, ktorá priestupok môže riešiť priamo na mieste,“ poznamenala.

Svedkovia môžu telefonovať na číslo 158 alebo priamo na dopravný inšpektorát: 0961 10 3510 (alebo 3515).

Ulož ako PDF
Napísal 21. augusta 2014 14:17. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.