reklama

Strávte jarnú sobotu v najznámejších vinárstvach Regiónu Tirnavia

Milovníkom vína netreba predstavovať vinárstvo Víno Mrva&Stanko, pravidelne triumfujúce na domácich a svetových súťažiach, či malé rodinné vinárstvo Vína z Mlyna, sídliace v historickom vodnom mlyne.

Ak vás láka spoznať autentické priestory vinárstiev a zoznámiť sa s majstrami vinármi, ktorí stoja za kvalitou každoročnej produkcie, nemali by ste vynechať príležitosť navštíviť ich spolu s nami už túto sobotu!

vinari

Ilustračné foto: Trnava Tourism

V rámci sobotnej vínnej tour tak v každom z vinárstiev prebieha riadená degustácia šiestich vzoriek vína spolu s občerstvením a exkurzia výrobnými priestormi a pivnicami.

Doprava je zabezpečená mikrobusom s nástupom a výstupom na Radlinského ulici v Trnave v čase od 14.00 do 19.00 h.

Termíny jarných Sobotných vínnych tour:

18.4. Víno Mrva&Stanko a Vína z Mlyna
25.4. Víno Mrva&Stanko a Terra Parna
2.5. Karpatská perla a Terra Parna

Viac o rezervácii na web stránke destinácie Tirnavia www.regiontirnavia.sk (link tu).

(Tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 15. apríla 2015 22:36. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Strávte jarnú sobotu v najznámejších vinárstvach Regiónu Tirnavia”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.