reklama

Kukuľková získala titul dorasteneckej majsterky Slovenska

Mestská športová hala v Kežmarku hostila v dňoch 2. – 3. mája 2015 na dorasteneckých majstrovstvách Slovenska v stolnom tenise 32 najlepších chlapcov a 24 dievčat.

Vynikajúco sa na turnaj pripravila Tatiana Kukuľková z Klubu stolného tenisu Viktória Trnava a po zisku celkového prvenstva v Slovenskom pohári dorasteniek, ktorý jej bol odovzdaný pri zahájení majstrovstiev, si vybojovala i titul majsterky Slovenska.

So svojou tradičnou spoluhráčkou Natáliou Grigelovou (Nitra) pridala i bronz v súťaži štvorhier.

kukulkova-mSR-d
Zľava Ema Labošová (Čaňa), Tatiana Kukuľková (Trnava), Nikoleta Puchovanová (Ružomberok) a Karolína Furková (Topoľčany)

Trnavskú Viktóriu v chlapčenských súťažiach reprezentovali Štefan Peko a Lukáš Krupanský. Obaja predviedli výborné výkony, ktoré pritiahli oko diváka, no tento raz to i napriek tomu ostali bez medaily.

„Tatiana zahrala vynikajúci turnaj a na ceste za titulom nedávala šancu jednej hráčke za druhou. Titul je o to cennejší, že aj so Štefanom budú v kategórii dorastu štartovať ešte nasledujúce tri sezóny,“ zhodnotil predseda Viktórie Štefan Peko.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 6. mája 2015 8:53. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.