reklama

Festival Trnavská 13 má viacero headlinerov. Prinášame kompletný hudobný program

Festival Trnavská 13 sa uskutoční v areáli Slávie už 12. a 13. júna 2015. Dejiskom poduajtia bude po pozitívnych skúsenostiach z predošlých rokov znova priestranný vrhačský sektor.

Organizátorom festivalu z Občianskeho združenia Trnavská 13 sa opäť podarilo prilákať viacero zaujímavých kapiel a interpretov.

Oživením hudobnej časti festivalu budú nielen profesionálni muzikanti. Festival ponúkne možnosť prezentovať sa aj mladým začínajúcim skupinám a hudobníkom. Odbornou porotou najlepšie vyhodnotená mladá kapela získa cenu Mariána Makara Mrvu.

Najväčšími hudobnými lákadlami jedného z najväčších kultúrno-spoločenských podujatí v Trnave budú Zóna A, Slobodná Európa, HEX, Chiki-liki-tua, Kali a Peter Pann či Karpatské Chrbáty.

slobodka-tt13
Slobodná Európa na Trnavskej 13

Dvojdňovú koncertnú šnúru odštartujú v piatok 12. júna popoludní o 14-tej hodine Wild People, postupne ich vystriedajú kapely Divisi, Schoolwaste, Pell-Mell 59 a Energia.

Hlavný hudobný program prvého dňa festivalu tvoria o 20:20 HEX, o 21:40 Chiki-liki-tua, o 23:00 Zóna A a piatkový program uzavrú o 00:15 Kali & Peter Pann.

Hlavný festivalový stage rozohrejú v sobotu 13. júna ako prví o 15. hodine The Junkies, po nich prídu kapely Slina a The Butchers.

Po 18. hodine príde čas na obľúbený Bukasový Masív, ktorých vystrieda trnavská tanečná skupina Street Beats Crew.

Po 19.30 vystúpia Rock Reunion, o 20.40 príde ďalšia hudobná legenda – Karpatské chrbáty. Záver hudobného programu obstarajú Slobodná Európa a Odtial Potial.

Návštevníci zaplatia za dvojdňovú vstupenku len 6 eur, lístok iba na sobotu stojí 4 eurá.

Informácie o festivale nájdete na www.trnavska13.sk alebo na Facebooku (link tu).

Súčasťou podujatia je tradičný pivný pochod, detský a športový program, športovci sa môžu tešiť na beh mestom Trnavská 13 Run (info tu).

Na 18. ročníku najväčšieho pivno – turistického pochodu očakávajú organizátori opäť niekoľko tisíc milovníkov zlatého moku.

Aj v tomto roku si na festivale prídu na svoje aj rodiny s deťmi, pre ktoré bude pripravených niekoľko zaujímavých podujatí.

Na podujatie opäť zavítajú aj členovia športových klubov a združení z Trnavy, ktoré budú prezentovať svoju činnosť a návštevníkom ponúknu možnosť vyskúšať si na vlastnej koži niektoré zo športových disciplín.

VSTUP ZADARMO

Pre účastníkov pochodu: Ak sa preukážete v cieli, že ste prešli minimálne 7 zastávok, čiže na pindexe budete mať 7 a viac pečiatok, máte vstup na Festival Trnavská 13 v sobotu ZADARMO.
Pre bežcov: ak sa zúčastníte Trnavská 13 RUN, prebehnete 13 km a dobehnete do cieľa, máte vstup na piatkový program zadarmo.
Pre všetkých: zadarmo je kultúrny program a vystúpenia kapiel do 17:00. Zadarmo je kompletný celodenný detský a športový program.

Plagat-kapely-tt13

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2015 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.