reklama

Festival Trnavská 13 má viacero headlinerov. Prinášame kompletný hudobný program

Festival Trnavská 13 sa uskutoční v areáli Slávie už 12. a 13. júna 2015. Dejiskom poduajtia bude po pozitívnych skúsenostiach z predošlých rokov znova priestranný vrhačský sektor.

Organizátorom festivalu z Občianskeho združenia Trnavská 13 sa opäť podarilo prilákať viacero zaujímavých kapiel a interpretov.

Oživením hudobnej časti festivalu budú nielen profesionálni muzikanti. Festival ponúkne možnosť prezentovať sa aj mladým začínajúcim skupinám a hudobníkom. Odbornou porotou najlepšie vyhodnotená mladá kapela získa cenu Mariána Makara Mrvu.

Najväčšími hudobnými lákadlami jedného z najväčších kultúrno-spoločenských podujatí v Trnave budú Zóna A, Slobodná Európa, HEX, Chiki-liki-tua, Kali a Peter Pann či Karpatské Chrbáty.

slobodka-tt13
Slobodná Európa na Trnavskej 13

Dvojdňovú koncertnú šnúru odštartujú v piatok 12. júna popoludní o 14-tej hodine Wild People, postupne ich vystriedajú kapely Divisi, Schoolwaste, Pell-Mell 59 a Energia.

Hlavný hudobný program prvého dňa festivalu tvoria o 20:20 HEX, o 21:40 Chiki-liki-tua, o 23:00 Zóna A a piatkový program uzavrú o 00:15 Kali & Peter Pann.

Hlavný festivalový stage rozohrejú v sobotu 13. júna ako prví o 15. hodine The Junkies, po nich prídu kapely Slina a The Butchers.

Po 18. hodine príde čas na obľúbený Bukasový Masív, ktorých vystrieda trnavská tanečná skupina Street Beats Crew.

Po 19.30 vystúpia Rock Reunion, o 20.40 príde ďalšia hudobná legenda – Karpatské chrbáty. Záver hudobného programu obstarajú Slobodná Európa a Odtial Potial.

Návštevníci zaplatia za dvojdňovú vstupenku len 6 eur, lístok iba na sobotu stojí 4 eurá.

Informácie o festivale nájdete na www.trnavska13.sk alebo na Facebooku (link tu).

Súčasťou podujatia je tradičný pivný pochod, detský a športový program, športovci sa môžu tešiť na beh mestom Trnavská 13 Run (info tu).

Na 18. ročníku najväčšieho pivno – turistického pochodu očakávajú organizátori opäť niekoľko tisíc milovníkov zlatého moku.

Aj v tomto roku si na festivale prídu na svoje aj rodiny s deťmi, pre ktoré bude pripravených niekoľko zaujímavých podujatí.

Na podujatie opäť zavítajú aj členovia športových klubov a združení z Trnavy, ktoré budú prezentovať svoju činnosť a návštevníkom ponúknu možnosť vyskúšať si na vlastnej koži niektoré zo športových disciplín.

VSTUP ZADARMO

Pre účastníkov pochodu: Ak sa preukážete v cieli, že ste prešli minimálne 7 zastávok, čiže na pindexe budete mať 7 a viac pečiatok, máte vstup na Festival Trnavská 13 v sobotu ZADARMO.
Pre bežcov: ak sa zúčastníte Trnavská 13 RUN, prebehnete 13 km a dobehnete do cieľa, máte vstup na piatkový program zadarmo.
Pre všetkých: zadarmo je kultúrny program a vystúpenia kapiel do 17:00. Zadarmo je kompletný celodenný detský a športový program.

Plagat-kapely-tt13

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2015 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.