reklama

Festival Trnavská 13 ponúkne aj atraktívny detský a športový program

Všetci rodičia sa môžu v sobotu 15.júna so svojimi deťmi tešiť v rámci 1. Letného festivalu Trnavská 13 na pestrý detský program. Takisto by si nemali nechať ujsť prezentácie športových klubov a zapísať svoje dieťa na šport, ktorý sa mu bude najviac páčiť.

Podujatie sa uskutoční vo vrhačskom areáli trnavskej Slávie za kúpaliskom Relax a Sportcentrom Pohoda.

Kompletné informácie o 16. ročníku Trnavskej 13 nájdete v tomto článku.

Užite si s deťmi program plný zábavy (10:00 – 16:00)

Detičky si budú môcť už od 10:00 pozrieť vystúpenie psovodov z policajného zboru. Potom sa budú venovať zaujímavým slovíčkam a aktivitám v angličtine a tvorivým dielňam pod vedením skúsených animátorov.
O 13. hodine vystúpi obľúbená Mia Králová, ktorá ponúkne svoj Farbičkový koncert. Od 14. hodiny vystúpi Divadlo Žihadlo so svojím predstavením Dlhý, široký a bystrozraký a o 15. hodine Cirkus Pepele s rozprávkovou klauniádou.
Pre detičky bude k dispozícii aj maľovanie na tvár, trampolína a zaujímavé súťaže s odmenami.

tt-13-detsky
Detský program počas Trnavskej 13 začína v sobotu 15. júna dopoludnia

Prihláste svoje dieťa na šport a spolu si zašportujte (10:00 – 13:00)

V sobotu o 10:00 začínajú v priestore pred Pohodou cvičiteľky ukážky cvičenia na trampolínkach a ukážky crossfitu. Pre rodičov, ktorí chcú svoje dieťa prihlásiť na šport, sa približne o 11:00 začínajú ukážky obľúbených športov, akými sú volejbal, atletika, futbal, florbal, džudo, hádzaná a ďalšie. Je to ideálna príležitosť spoznať ľudí, ktorí stoja za úspechmi najznámejších športových klubov v Trnave. Tieto kluby budú zároveň robiť aj nábor do detských a mládežníckych tímov.
Účasť na športových aktivitách je zadarmo a každé dieťa, ktoré sa zúčastní športových aktivít, dostane medailu spolu so sladkou odmenou.

Tešíme sa na všetkých :)
Organizačný výbor Trnavská 13

tt-13-plag

Ulož ako PDF
Napísal 10. júna 2013 15:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Festival Trnavská 13 ponúkne aj atraktívny detský a športový program”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.