reklama

Detský program na Festivale Trnavská 13 bude naozaj bohatý

Občianske združenie Trnavská 13 v spolupráci s mestom Trnava prinesú v júni ďalší diel dvojdňového festivalu s ambíciou osloviť široké publikum. Spojenie kultúrnych projektov, koncertov, detských atrakcií, pivného pochodu a športu na jednom mieste pridáva podujatiu prívlastok multižánrový.

Pre najmenších návštevníkov podujatia, ktoré sa uskutoční vo vrhačskom sektore v areáli Slávie, bude v sobotu 14. júna pripravený kopec zaujímavých poduajtí a atrakcií.

tt-13-deti
Organizátori pripravili pre deti bohatý program

Detský program odštartuje už o 9.30 hodine hudobným pásmom, ktoré obstará Mia Králová.

Malí návštevníci „trinástky“ sa môžu zúčastniť zábavnej, kreatívnej a zážitkove výučby Angličtiny pre deti, sledovať môžu vystúpenie cvičiteľov psíkov Agility, Divadlo nezábudka pripraví pre deti súťaže a hry.

Od 13. hodiny sprístupnia organizátori tvorivé dielne, o hodinu neskôr príde prečítať zaujímavé a originálne príbehy zo svojich kníh známy člen skupiny Vrbovskí víťazi Braňo Jobus.

Popoludní zažijú deti aj balónovú šou, maľovanie na tvár, spoznať môžu postavičky Huga a Swanformera.

Na vyjašenie poslúžia deťom obľúbené trampolíny, skákací hrad alebo nafukovací bazén.

Kompletný detský program prinášame na plagáte.

Multižánrový festival Trnavská 13 sa uskutoční v dňoch 13.a 14. júna 2014.

Hlavnými lákadlami festivalu budú hudobné kapely Vidiek a Komajota a speváčka Zuzana Smatanová.

Plagát s programom pre deti:
Festival_TT13_deti

Ulož ako PDF
Napísal 9. mája 2014 9:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Detský program na Festivale Trnavská 13 bude naozaj bohatý”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.