reklama

Detský program na Festivale Trnavská 13 bude naozaj bohatý

Občianske združenie Trnavská 13 v spolupráci s mestom Trnava prinesú v júni ďalší diel dvojdňového festivalu s ambíciou osloviť široké publikum. Spojenie kultúrnych projektov, koncertov, detských atrakcií, pivného pochodu a športu na jednom mieste pridáva podujatiu prívlastok multižánrový.

Pre najmenších návštevníkov podujatia, ktoré sa uskutoční vo vrhačskom sektore v areáli Slávie, bude v sobotu 14. júna pripravený kopec zaujímavých poduajtí a atrakcií.

tt-13-deti
Organizátori pripravili pre deti bohatý program

Detský program odštartuje už o 9.30 hodine hudobným pásmom, ktoré obstará Mia Králová.

Malí návštevníci „trinástky“ sa môžu zúčastniť zábavnej, kreatívnej a zážitkove výučby Angličtiny pre deti, sledovať môžu vystúpenie cvičiteľov psíkov Agility, Divadlo nezábudka pripraví pre deti súťaže a hry.

Od 13. hodiny sprístupnia organizátori tvorivé dielne, o hodinu neskôr príde prečítať zaujímavé a originálne príbehy zo svojich kníh známy člen skupiny Vrbovskí víťazi Braňo Jobus.

Popoludní zažijú deti aj balónovú šou, maľovanie na tvár, spoznať môžu postavičky Huga a Swanformera.

Na vyjašenie poslúžia deťom obľúbené trampolíny, skákací hrad alebo nafukovací bazén.

Kompletný detský program prinášame na plagáte.

Multižánrový festival Trnavská 13 sa uskutoční v dňoch 13.a 14. júna 2014.

Hlavnými lákadlami festivalu budú hudobné kapely Vidiek a Komajota a speváčka Zuzana Smatanová.

Plagát s programom pre deti:
Festival_TT13_deti

Ulož ako PDF
Napísal 9. mája 2014 9:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Detský program na Festivale Trnavská 13 bude naozaj bohatý”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.