reklama

Spievankovo a detský program na Festivale Lumen

23. ročník Festivalu Lumen sa uskutoční už tento víkend v historickom centre mesta Trnava a ponúkne bohatý multižánrový program. Organizátori nezabúdajú ani na najmenších návštevníkov, pre ktorých pripravili Spievankovo, detský kútik a detské predstavenia.

Detský program v piatok odštartuje Spievankovo o 16:30 v mestskom amfiteátri v Trnave. Lístky na Spievankovo si môžete zakúpiť cez TicketPortal za 9€. Na mieste sa už lístky nebudú predávať.

Ostatný detský program je prístupný úplne ZDARMA pre všetky deti.

Detský kútik sa bude nachádzať na Radničnom nádvorí. Pre deti budú pripravené atrakcie, stolné hry, maľovanie na tvár, stolný futbal a ďalšie aktivity. Radničné nádvorie bude pre deti otvorené v piatok od 18:00 do 20:00.

V sobotu ponúknu organizátori aj detské predstavenia na malom pódiu pred Radnicou:
14:00 Divadlo Agape – cestovateľská rozprávka –Dúhový autobus
15:00 Čítanie rozprávkových kníh s Braňom Jobusom
16:00 Divadlo Agape – Príbeh malého srdiečka
17:00 Večerná rozprávka

V sobotu bude detský kútik otvorený od 10:30 do 20:00.

Okrem detského programu organizátori pozývajú rodičov na zaujímavý program – jedinečný koncert Márie Čírovej, talkshow Pištu Vandala, či tanečné divadlo ATak, ktoré sú súčasťou spoplatnenej XL zóny. Koncerty zdarma budú prebiehať v sobotu večer, vystúpi Sima Martausová a zahraničné kapely Guvna B, The Gentlemen a headliner festivalu Martin Smith.

Aktuálne informácie a program nájdete na stránke www.fln.sk.

detsky-program

Ulož ako PDF
Napísal 2. júna 2015 16:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Spievankovo a detský program na Festivale Lumen”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.