reklama

Festival Trnavská 13 ponúkne opäť aj bohatú prezentáciu športov a klubov

Koncerty,verejné besedy, chill-ou zóna, beh na 13 kilometrov, špeciálny detský program, pivný pochod. Festival Trnavská 13 (piatok 13. a sobota 14. júna 2014) sľubuje v areáli Slávie naozaj pestrý a bohatý program.

Jeho súčasťou bude po vlaňajšej premiére aj športový program. OZ Trnavská 13 spolupracuje s množstvom športových klubov a organizácií, ktoré budú počas festivalu prezentovať svoju činnosť a návštevníkom ponúknu možnosť vyskúšať si na vlastnej koži niektoré zo športových disciplín.

Teší nás rastúci počet športových klubov a ukážok jednotlivých športov na festivale. Ponuka klubov z Trnavy bude skutočne pestrá,“ povedal spoluorganizátor športovej časti festivalu Peter Osuský.

tt13-sporty
Aj bohatá športová časť podčiarkuje multižánrovosť festivalu

V areáli Slávie sa predstavia Šport centrum Pohoda, AŠK Slávia Trnava, volejbalisti HIT Trnava, hádzanári z trnavského klubu HBC, bejzbalisti z BK Angels, Judo Club AŠK Slávia, Wu shu club, Centrum bojových športov Trnava, Golf club Trnava, lukostrelci z domáceho klubu Perun, Trnavské tanečné centrum, predstavia sa aj spartakovci, karatisti Slovšportu a čínske bojové umenia a športy.

Športová prezentácia sa uskutoční v rámci Festivalu Trnavská 13 v sobotu 14. júna od 9.30 do 13.30 hodiny.

Súčasťou podujatia je aj volejbalový turnaj trojíc v susednom centre plážových športov HIT Trnava.

Vstup je voľný.

Plagát:
Sport_TT13

Ulož ako PDF
Napísal 26. mája 2014 9:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Festival Trnavská 13 ponúkne opäť aj bohatú prezentáciu športov a klubov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.