reklama

Trnavská 13 ponúka ďalší level: Prvý letný festival v Trnave

V tomto roku pripravilo Občianske združenie Trnavská 13 pre svojich priaznivcov ďalšiu chuťovku. Organizuje prvý letný festival s množstvom známych kapiel, súťaž mladých kapiel o cenu Mariána „Makara“ Mrvu a celodenný detský a športový program. Súčasťou programu je, samozrejme, aj tradičný pivno-turistický pochod.

Leto začne v Trnave 14. a 15.júna. Pre návštevníkov budú na Slávii vo vrhačskom areáli hrať super kapely ako napríklad Polemic, HEX, Smola a Hrušky, Bijouterrier, Bukasový masív a množstvo ďalších. Návštevníci akcie si môžu zaobstarať tričko, sexi tielko, dať si pivo a jedlo, zasúťažiť si – a hlavne sa poriadne zabaviť.

Hudobný program v piatok 14.júna (od 15:00)

V piatok 14.júna sa brány otvoria o 15:00. O 16:00 vystúpi mladá kapela Ravenhill. Po nej pôjdu s hodinovým programom trnavskí The Downhill a známe kapely z okolia Vrbovskí víťazi a Slniečko.
O 21:00 je naplánovaný koncert obľúbenej kapely Smola a Hrušky a hudobný program v piatok ukončí energický Polemic. Po nich nasleduje hodinová open air diskotéka s DJ Pally.

plagat-tt13-2013
Plagát

Bohatý program v sobotu 15.júna (od 8:00)

V sobotu ráno od 8:00 už tradične začíname s pivno-turistickým pochodom. Minulý rok sa ho zúčastnilo vyše 3 100 turistov, pre ktorých sú na tohtoročnom 16.ročníku pripravené pivné indexy, tričká a sexi tielka pre baby, klobúky a 13 zastávok na trase po celej Trnave. Zoznam zastávok prinesieme v ďalšom článku.

Súťaž mladých kapiel o cenu Mariána „Makara“ Mrvu (8:30 – 13:00)

Spolu až desať garážových kapiel si zahrá na Festivale Trnavská 13 o cenu nazvanú po známom trnavskom hudobníkovi. Na návštevníkov sa v sobotu doobeda tešia tieto kapely: Anima, Failed Exam, The Reflex, Sto korún, TNT, Dharma, The Scotlandyards, Mink a The Silence.

Detský program plný zábavy (10:00 – 16:00)

Pre rodiny s deťmi je pripravený bohatý program. Budú si môcť pozrieť vystúpenie psovodov, predstavenie Cirkus Pepele, odfotiť sa s detskými postavičkami, k dispozícii bude maľovanie na tvár, trampolína a detské súťaže. Detičky sa zábavnou formou naučia nové slovíčka z angličtiny. O 13:00 hod. vystúpi obľúbená Mia Králová, ktorá ponúkne svoj Farbičkový koncert.

Športový program s predstavením klubov (10:00 – 13:00)

V sobotu o 10:00 začínajú cvičiteľky ukážky cvičenia na trampolínkach a aerobic pred Pohodou. Pre návštevníkov, ktorí chcú svoje dieťa prihlásiť na šport, sa približne o 11:00 začínajú ukážky športov, ako sú volejbal, futbal, florbal, džudo, hádzaná, softbal a ďalšie.
Je to ideálna príležitosť spoznať ľudí, ktorí stoja za úspechmi najznámejších športových klubov v Trnave.

Hudobný program v sobotu 15.júna (od 16:00)

Druhá časť hudobného programu čaká na návštevníkov Festivalu Trnavská 13 v sobotu poobede. Od 16:00 vystúpi predkapela The Smiles, po nej výborní Beans & Bullets a Golden Vein, tradičný Bukasový Masív, pankový Bijouterrier a zlatý klinec programu HEX.
K tomu je pripravených kopec súťaží a zábavy. O všetkom podstatnom priebežne informujeme na webefacebooku.

Wifi v areáli, program v mobile a stanový tábor

V areáli bude pre pre všetkých prístupné wifi pripojenie. K dispozícii je na stiahnutie aj mobilná aplikácia s programom Festivalu Trnavská 13 a popisom zastávok na trase.
Keďže je Trnavská 13 čoraz populárnejšia medzi návštevníkmi z celého Slovenska, ale i Čiech, Slovinska, Veľkej Británie a Francúzska, pripravujeme pre nich napríklad stanový tábor v areáli Slávie.

Tešíme sa na všetkých :-)
Organizačný výbor Trnavská 13

Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2013 10:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavská 13 ponúka ďalší level: Prvý letný festival v Trnave”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.