reklama

Oddelenie cudzineckej polície sa presťahuje na Paulínsku ulicu

Oddelenie cudzineckej polície Policajného zboru Trnava sa presťahuje do nových priestorov v zrekonštruovanom objekte na Paulínskej ulici 13.

Z tohto dôvodu bude oddelenie 31. júla, vrátane stránkového pracoviska, zatvorené.

„Súčasne upozorňujeme klientov, ktorí v uvedený deň mali v úmysle riešiť svoje zákonné povinnosti na tomto oddelení, aby si ich vybavili vopred, s ohľadom na uvedenú skutočnosť,“ pripomína trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

cudzinecka-trnava
Budova Oddelenia cudzineckej polície v Trnave

KR PZ v Trnave súčasne oznamuje, že od 3. augusta 2015 bude Oddelenie cudzineckej polície Policajného zboru Trnava vykonávať svoju služobnú činnosť, vrátane vybavovania žiadostí od osôb, ako aj realizáciu cudzineckého režimu v nových priestorov nachádzajúcich v objekte na Paulínskej ulici 13 v Trnave.

MAPA:

Ulož ako PDF
Napísal 20. júla 2015 7:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.