reklama

Oddelenie cudzineckej polície sa presťahuje na Paulínsku ulicu

Oddelenie cudzineckej polície Policajného zboru Trnava sa presťahuje do nových priestorov v zrekonštruovanom objekte na Paulínskej ulici 13.

Z tohto dôvodu bude oddelenie 31. júla, vrátane stránkového pracoviska, zatvorené.

„Súčasne upozorňujeme klientov, ktorí v uvedený deň mali v úmysle riešiť svoje zákonné povinnosti na tomto oddelení, aby si ich vybavili vopred, s ohľadom na uvedenú skutočnosť,“ pripomína trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

cudzinecka-trnava
Budova Oddelenia cudzineckej polície v Trnave

KR PZ v Trnave súčasne oznamuje, že od 3. augusta 2015 bude Oddelenie cudzineckej polície Policajného zboru Trnava vykonávať svoju služobnú činnosť, vrátane vybavovania žiadostí od osôb, ako aj realizáciu cudzineckého režimu v nových priestorov nachádzajúcich v objekte na Paulínskej ulici 13 v Trnave.

MAPA:

Ulož ako PDF
Napísal 20. júla 2015 7:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.