reklama

Budovu cudzineckej polície na Paulínskej ulici čaká rekonštrukcia interiérov

Budova Oddelenia cudzineckej polície na Paulínskej 13 v Trnave v majetku Ministerstva vvnútra SR prešla pred časom rekonštrukciou, ktorá sa dotkla aj exteriérov v podobe opravy fasády či výmeny okien.

Ministerstvo teraz pripravuje modernizáciu objektu aj po technickej stránke.

V rámci plánovaných stavebných prác plánuje preinvestovať približne 140-tisíc eur.

ocp-paulinska
Budova Oddelenia cudzineckej polície na Paulínskej ulici

Reprofoto: Google Street View

Objekt susediaci s „paulínskym“ Kostolom sv. Jozefa dostane v nasledujúcich mesiacov nové ústredné kúrenie, zrealizujú aj kompletnú výmenu elektroinštalácií a vzduchotechniky.

V dvorovej časti bude vybudované oplotenie oddeľujúce riešený pozemok od susedných parciel, v suteréne pribudne nová kotolňa. Prístup pre imobilných zabezpečí novovybudovaná rampa.

Na prízemí vznikne nové hygienické zázemie pre vozíčkarov a klientov, ktoré si vyžiadajú dispozičné úpravy.

Zmeny sa uskutočnia aj na poschodí, kde úpravami dispozícií vytvoria kancelárie, hygienické zariadenia a zrenoštruujú technickú infraštruktúru.

V podkroví objektu na Paulínskej 13 upravia dispozičné riešenie priestorov a umiestnia tu šatne so sociálnym zázemím.

Vo všetkých miestnostiach opravia omietky, nátery a podlahové vrstvy.

Stavebné práce potrvajú približne tri mesiace.

Termín začiatku stavebných prác zatiaľ stanovený nie je, podľa vyjadrenia Viliama Križana z ministerstva vnútra všetko závisí od priebehu a výsledku aktuálneho verejného obstarávania.

Ulož ako PDF
Napísal 8. decembra 2014 8:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.