reklama

Budovu cudzineckej polície na Paulínskej ulici čaká rekonštrukcia interiérov

Budova Oddelenia cudzineckej polície na Paulínskej 13 v Trnave v majetku Ministerstva vvnútra SR prešla pred časom rekonštrukciou, ktorá sa dotkla aj exteriérov v podobe opravy fasády či výmeny okien.

Ministerstvo teraz pripravuje modernizáciu objektu aj po technickej stránke.

V rámci plánovaných stavebných prác plánuje preinvestovať približne 140-tisíc eur.

ocp-paulinska
Budova Oddelenia cudzineckej polície na Paulínskej ulici

Reprofoto: Google Street View

Objekt susediaci s „paulínskym“ Kostolom sv. Jozefa dostane v nasledujúcich mesiacov nové ústredné kúrenie, zrealizujú aj kompletnú výmenu elektroinštalácií a vzduchotechniky.

V dvorovej časti bude vybudované oplotenie oddeľujúce riešený pozemok od susedných parciel, v suteréne pribudne nová kotolňa. Prístup pre imobilných zabezpečí novovybudovaná rampa.

Na prízemí vznikne nové hygienické zázemie pre vozíčkarov a klientov, ktoré si vyžiadajú dispozičné úpravy.

Zmeny sa uskutočnia aj na poschodí, kde úpravami dispozícií vytvoria kancelárie, hygienické zariadenia a zrenoštruujú technickú infraštruktúru.

V podkroví objektu na Paulínskej 13 upravia dispozičné riešenie priestorov a umiestnia tu šatne so sociálnym zázemím.

Vo všetkých miestnostiach opravia omietky, nátery a podlahové vrstvy.

Stavebné práce potrvajú približne tri mesiace.

Termín začiatku stavebných prác zatiaľ stanovený nie je, podľa vyjadrenia Viliama Križana z ministerstva vnútra všetko závisí od priebehu a výsledku aktuálneho verejného obstarávania.

Ulož ako PDF
Napísal 8. decembra 2014 8:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.