reklama

Oddelenie cudzineckej polície na Paulínskej bude do 26. novembra zatvorené

V termíne od 19. do do 26. novembra 2021 bude stránkové pracovisko Oddelenia cudzineckej polície PZ na Paulínskej 13 v Trnave zatvorené z dôvodu zhoršujúcej sa pandemickej situácie. Z tohto dôvodu nebudú na Oddelení cudzineckej polície Policajného zboru Trnava v uvedenom období vybavovaní žiadni klienti.

Klienti, ktorí boli objednaní v danom čase na konkrétny termín, sa budú musieť znova objednať cez elektronický objednávací systém na najbližší voľný termín, informovala hovorkyňa Policajného zboru SR Denisa Bárdyová.


Budova cudzineckej polície na Paulínskej ulici

Podľa ustanovenia zákona o pobyte cudzincov platnosť prechodného pobytu, trvalého pobytu alebo tolerovaného pobytu, ktorá by inak uplynula počas mimoriadnej situácie, núdzového stavu alebo výnimočného stavu vyhláseného v súvislosti s ochorením COVID-19, alebo ktorého platnosť by sa skončila do jedného mesiaca od odvolania krízovej situácie, sa predlžuje až do uplynutia dvoch mesiacov od odvolania krízovej situácie.

„Štátny príslušník tretej krajiny, ktorý legálne vstúpil na územie Slovenskej republiky a nemá udelený pobyt podľa tohto zákona, je oprávnený zdržiavať sa na území Slovenskej republiky až do uplynutia jedného mesiaca od odvolania krízovej situácie,“ doplnila Bárdyová.

Ulož ako PDF
Napísal 19. novembra 2021 8:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.