reklama

Na otvorení projektu City Arena – Štadión Antona Malatinského vystúpi viac ako sto účinkujúcich

Trnavská športová City Arena – Štadión Antona Malatinského zažije v sobotu 22. augusta 2015 veľkolepé otvorenie. Okrem starých pánov z Ajax Amsterdam Old Boys a legiend trnavského Spartaka privíta domáci prvoligový Spartak Trnava o 20:30 brazílsky Atlético Paranaense. Divákov však čaká aj veľká šou s množstvom domácich a zahraničných umelcov.

Zahraničných The Sweet a Dario G doplnia aj Kuly, Mária Čírová a desiatky ďalších umelcov

Deň, keď nový trnavský štadión privíta svojich prvých návštevníkov bude v réžii držiteľa viacerých ocenení OTO Tomáša Eibnera.

Pod jeho taktovkou sa predstaví viac ako sto účinkujúcich, medzi ktorými budú aj Kuly z Desmodu, Mária Čírová, Martin Chodúr, držiteľ ocenenia MTV Music Awards DJ Dario G (autor hitu Carnaval de Paris pre francúzske futbalové majstrovstvá sveta) a britskí rockeri The Sweet, ktorí so svojimi hitmi valcovali v sedemdesiatych rokoch minulého storočia všetky západoeurópske hitparády.

city-arena-viz1
city-arena-viz2
city-arena-SAM
Vizualizácie projektu

Pripravené sú aj ďalšie prekvapenia v podobne slovenských, českých aj medzinárodných umelcov. Prvé hodiny verejnej prevádzky staronového futbalového štadióna budú moderovať Marcel Merčiak, Vera Wisterová a Slavo Jurko.

Na záver spektakulárnej zábavy samozrejme nebude chýbať ani ohňostroj, aký Trnava ešte nezažila.

„Trnavčania sa v sobotu 22.8. majú na čo tešiť,“ hovorí predseda predstavenstva City Arena Pavol Adamec. „Pripravujeme šou, ktorá na Slovensku nebude mať tento rok obdoby. Na jej hladký priebeh však potrebujeme pomoc a trpezlivosť všetkých Trnavčanov. Štadión prejde hneď v prvý deň vážnou zaťažkávajúcou skúškou, keď očakávame až 16 000 návštevníkov. Preto všetkých veľmi prosím o toleranciu a rešpektovanie pokynov našich spolupracovníkov a dopravnej a mestskej polície,“ zdôrazňuje Adamec.

Lístky na trnavskú udalosť roka budú obyvateľom s trvalým pobytom na uliciach susediacich so štadiónom a nákupným centrom k dispozícii od pondelka 3. augusta do 5. augusta. Následne sa začne ich komerčný predaj.

Otvorenie trnavského nového štadióna okrem FC Spartak Trnava, manažmentu City Arena, a.s. a pracovníkov nového štadióna pripravujú až štyri kreatívne a produkčné agentúry: event2all, Leopard Production, Creative Department a Eibner Production.

cityArena_LOGOa
Investor predstavil aj nové logo City Areny

city-arena-viz3
Takto bude vyzerať vstupenka na slávnostné otvorenie

City Arena – Štadión Antona Malatinského – orientačný scenár otvorenia:

18:00 otvorenie brán štadióna pre verejnosť
19:00 oficiálny začiatok programu a zápas legiend Spartaka Trnava vs. Ajax Amsterdam Old Boys
20:00 slávnostné posvätenie štadióna
20:30 prvý oficiálny zápas na štadióne: FC Spartak Trnava – Atlético Paranaense (Brazília)
23:00 ohňostroj

Ulož ako PDF
Napísal 23. júla 2015 22:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na otvorení projektu City Arena – Štadión Antona Malatinského vystúpi viac ako sto účinkujúcich”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.