reklama

Investor zverejnil ďalšiu sériu vizualizácií projektu City Arena

Trnavská spoločnosť City Arena, ktorá plánuje otvoriť v septembri 2015 rovnomenný projekt obchodného centra a futbalového štadióna, zverejnila nedávno ďalšiu sériu vizualizácií.

Ukazuje v nich nové pohľady na exteriéry a prezentuje aj vizuály budúcich interiérov projektu, ktorý bude stáť asi 79 miliónov eur.

Nákupné priestory spolu s uličnou retailovou časťou majú presiahnuť 28-tisíc metrov štvorcových, šesť kinosál dosiahne kapacitu 600 kresiel, v reštauráciách si sadne naraz asi 180 ľudí. Zrekonštruovaný štadión s kapacitou 19-tisíc sedadiel môže slúžiť okrem futbalu aj na kultúrne účely.

city-arena-basty
Pohľad na City Arenu od križovatky pri Balakove

Vizualizácia: City Arena

Súčasťou projektu budú aj administratívne priestory s predpokladanou rozlohou 2700 metrov štvorcových.

Investor počíta v rámci celého projektu s výstavbou viac ako 1000 parkovacích miest.

Predseda predstavenstva investorskej spoločnosti Pavol Adamec nedávno oznámil, že v komerčnej časti mal vo februári 2014 zmluvne prenajatých 50 percent priestorov, na ďalších 40 percent má so záujemcami podpísané predbežné dohody.

VIZUALIZÁCIE:

Ulož ako PDF
Napísal 1. marca 2014 20:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Investor zverejnil ďalšiu sériu vizualizácií projektu City Arena”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.