reklama

S postupnou demontážou Štadióna Antona Malatinského začne investor už o pár dní

Spoločnosť City Arena začala s prípravou demontáže Štadióna Antona Malatinského.

Podľa vyjadrenia predsedu predstavenstva spoločnosti Pavla Adamca prvé vizuálne viditeľné kroky začnú realizovať v druhej polovici apríla.

Samotnému búraniu predchádza príprava územia. Potrebujeme poodpájať inžinierske siete, až potom môžeme pristúpiť k samotnej asanácii drobných objektov či severnej tribúny. Tieto procesy už prebiehajú,“ priblížil Adamec.

stadion-spartak
Ako prvú začnú demontovať severnú tribúnu

V sobotu 16. marca odohrá Spartak domáci ligový duel proti Prešovu a ako sa zdá, pôjde o posledný zápas na štadióne v jeho súčasnej podobe.

Je možné, že severná tribúna bude ešte fyzicky stáť. V tejto chvíli však neviem povedať, či ešte bude v prevádzke alebo ju už z bezpečnostných dôvodov uzatvoríme,“ doplnil.

Modernizácia a zásadná prestavba trnavského futbalového stánku si vyžiada investíciu v predpokladanom objeme najmenej 15 miliónov eur.

Nová aréna pre približne 19-tisíc divákov má byť dokončená na konci roka 2014.

Ulož ako PDF
Napísal 6. marca 2013 13:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “S postupnou demontážou Štadióna Antona Malatinského začne investor už o pár dní”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.