reklama

V piatok odhalia sochu Antona Malatinského, po koncerte Olympicu vypustia ohňostroj

Fanúšikom Spartaka pri odhalení sochy požehná trnavský arcipiskup Mons. Ján Orosh. Lístky na Olympic sa míňajú rýchlo, na dopredaj ich ostáva posledných pár stoviek.

Svoje prvé narodeniny oslávi CITY ARENA v piatok 19. augusta odhalením sochou Antona Malatinského a koncertom legendárnej skupiny Olympic. Koncert ukončí veľkolepý ohňostroj podobne, ako prvý zápas na novom štadióne pred dvanástimi mesiacmi. Ohňostroj bude orientovaný ponad štadión tak, aby naň mali návštevníci koncertu čo najlepší výhľad, informoval mediálny zástupca City Areny Ľudovít Tóth.

Narodeninové oslavy jednoročného štadióna a obchodného centra sa začnú už o 18:00 na pešej zóne na rohu Športovej ulice a Dolných Bášt odhalením sochy legendárneho hráča trénera trnavského Spartaka, ktorý s týmto klubom získal tri tituly majstra československej ligy v rokoch 1968, 1972 a 1973.

Takmer dva a polmetrová bronzová socha je autorským dielom Pavla Dubinu, ktorý ju vytvoril na zákazku City-Arena a.s.

socha-ca-AM1

socha-ca-AM2
Socha je pripravená a osadená na svojom mieste, odhalia ju v piatok19. augusta

Umelecké dielo bude odhalené pod záštitou Trnavského samosprávneho kraja a FC Spartak Trnava. Na slávnostnom akte sa zúčastní viacero veľkých mien futbalovej Trnavy, medzi nimi aj Valerián Švec, Ján Hucko či Jozef Adamec.

V rovnaký deň o 20:00 splní CITY ARENA svoj sľub o tom, že štadión nebude slúžiť iba športu. Trnava totiž privíta päťnásobného „Slávika“ legendárnu českú rockovú kapelu Olympic.

Počet lístkov bol z dôvodov lepšej akustiky, bezpečnosti a ochrany trávnika obmedzený, ich zakúpenie je možné na www.maxiticket.sk.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 18. augusta 2016 7:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V piatok odhalia sochu Antona Malatinského, po koncerte Olympicu vypustia ohňostroj”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.