reklama

City Arena oslávi prvé narodeniny. Zahrá Olympic, Malatinskému odhalia sochu

Svoje prvé narodeniny oslávi CITY ARENA v piatok 19. augusta odhalením sochou Antona Malatinského a koncertom legendárnej skupiny Olympic.

Narodeninové oslavy sa začnú už o 18:00 na pešej zóne na rohu Športovej ulice a Dolných Bášt odhalením sochy legendárneho hráča trénera trnavského Spartaka, ktorý s týmto klubom získal tri tituly majstra československej ligy v rokoch 1968, 1972 a 1973.

Takmer dva a polmetrová bronzová socha je autorským dielom Pavla Dubinu, ktorý ju vytvoril na zákazku City-Arena a.s. Umelecké dielo bude odhalené pod záštitou Trnavského samosprávneho kraja a FC Spartak Trnava.

city-arena

Ilustračné foto

V rovnaký deň o 20:00 splní CITY ARENA svoj sľub o tom, že štadión nebude slúžiť iba športu. Trnava totiž privíta päťnásobného „Slávika“ legendárnu českú rockovú kapelu Olympic.

Počet lístkov je z dôvodov lepšej akustiky, bezpečnosti a ochrany trávnika obmedzený, ich zakúpenie je možné na www.maxiticket.sk.

city-banner

Ulož ako PDF
Napísal 4. augusta 2016 6:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “City Arena oslávi prvé narodeniny. Zahrá Olympic, Malatinskému odhalia sochu”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.