reklama

City Arena oslávi prvé narodeniny. Zahrá Olympic, Malatinskému odhalia sochu

Svoje prvé narodeniny oslávi CITY ARENA v piatok 19. augusta odhalením sochou Antona Malatinského a koncertom legendárnej skupiny Olympic.

Narodeninové oslavy sa začnú už o 18:00 na pešej zóne na rohu Športovej ulice a Dolných Bášt odhalením sochy legendárneho hráča trénera trnavského Spartaka, ktorý s týmto klubom získal tri tituly majstra československej ligy v rokoch 1968, 1972 a 1973.

Takmer dva a polmetrová bronzová socha je autorským dielom Pavla Dubinu, ktorý ju vytvoril na zákazku City-Arena a.s. Umelecké dielo bude odhalené pod záštitou Trnavského samosprávneho kraja a FC Spartak Trnava.

city-arena

Ilustračné foto

V rovnaký deň o 20:00 splní CITY ARENA svoj sľub o tom, že štadión nebude slúžiť iba športu. Trnava totiž privíta päťnásobného „Slávika“ legendárnu českú rockovú kapelu Olympic.

Počet lístkov je z dôvodov lepšej akustiky, bezpečnosti a ochrany trávnika obmedzený, ich zakúpenie je možné na www.maxiticket.sk.

city-banner

Ulož ako PDF
Napísal 4. augusta 2016 6:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

3 komentáre pre “City Arena oslávi prvé narodeniny. Zahrá Olympic, Malatinskému odhalia sochu”

 1. 1
  • 1.1
   Vlasta says:

   Súhlasím, nič proti Olympicu. Možno problém je v nedostatočnej reklame. Ja som sa o koncerte dozvedela v pondelok 8.8.2016 na autobusovej stanici v Nitre !!!, kde majú vyvesený veľký Bilbord. (Andelské narodeniny City Arena 19.8.2016 o 20.00 hudobná legenda Olympic). Taktiež by bolo fajn, keby niekto v Trnave urobil nejaký prieskum, o čo je záujem. Veď dlhé roky tu neboli ani slovenské legendy (okrem P. Hammela). Tu je s rockovou hudbou bieda a ak niekto príde, tak sú to pomerne neznáme mladé kapelky, ktoré ledva naplnia amfik. Na Slovensku celkovo chýbajú hitparády a rebríčky, ktoré by vyprofilovali kvalitnú hudbu. (a tak sa museli zaviesť povinné kvóty slovenskej hudby v rozhlase ako náplasť :-D Ale to je pre inú diskusiu. :-D )

 2. 2
  Palo says:

  A ohnostroj dna 19.8.2016 bol koser???

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.