reklama

Trnavčania sa rozlúčia s kultúrnym letom v amfiteátri. Zahrajú Korben Dallas a IMT Smile

Aj tento rok je leto v Trnave plné výnimočných umelcov, hudobníkov a hercov.

Vidieť sme mohli magický Bulgakovov príbeh Majster a Margaréta priamo na Trojičnom námestí pod šapitom Teatra Tatra, mestský amfiteáter cez leto ovládla dychová hudba, podujatie Proma Frajdej vytvorilo neformálny priestor na prezentáciu mladých trnavských a netrnavských hudobníkov, Kamenný mlyn rozveselili rôzne divadielka, tajomstvá Trnavy sme objavovali vďaka Potulkám Malým Rímom, Trnavská brána potešila všetkých milovníkov folklóru a vďaka Letu na korze scénu historického centra mesta každý podvečer ovládla hudba rôznych žánrov, spev, tanec a pouličné divadlo.

Každý deň sme boli svedkami skvelých hudobných výkonov amatérskych hudobníkov, ktorí neváhali a využili možnosť zahrať si na vylepšenom verejnom piane a stretnúť sme mohli aj mnoho Trnavčanov a návštevníkov Trnavy, ktorí obdivovali nádherný kvetinový záhon na Trojičnom námestí.

kd
Korben Dallas

Foto: korbenband.bandpage.com

Takéto krásne leto plné nevšedných zážitkov, výkonov a emócií si zaslúži aj poriadnu bodku.

Mesto Trnava preto pripravilo Rozlúčku s letom, ktorá sa uskutoční v piatok 11. septembra o 20. hodine v mestskom amfiteátri.

Tešiť sa môžete na známu bratislavskú kapelu Korben Dallas, ktorej debutový album Pekné cesty vznikol ako živá nahrávka z koncertu a bol nominovaný na Radio_Head Awards v kategórii album roka – cena kritikov.

Kapela sa výraznejšie presadila s druhým albumom Karnevalová vrana. Korben Dallas nebude jediná kapela, ktorá uzatvorí trnavské leto.

Do Trnavy príde aj jedna z najpopulárnejších slovenských kapiel IMT SMILE.

Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal a v Turistickom informačnom centre v mestskej veži.

(jg)

rozlucka-leto

Ulož ako PDF
Napísal 18. augusta 2015 9:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavčania sa rozlúčia s kultúrnym letom v amfiteátri. Zahrajú Korben Dallas a IMT Smile”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.