reklama

Rozlúčka s letom v amfiku: prídu Strapo, Majk Spirit a Hex

Mestská samospráva rozbehla v júli a auguste veľký kultúrnospoločenský experiment Leto na korze s úmyslom vrátiť život na legendárne trnavské korzo, na ktorom sa Trnavčania v minulosti vždy vedeli navzájom nájsť.

Leto na korze sa začalo vo veľkom štýle, vidieť ste mohli Kompániu trnavských žoldnierov, akrobatov Long Vehicle Circus, ktorí prepojili chôdzu na chodúľoch s tancom, akrobaciou a pantomímou, svieže rytmy Mango molas sextetu rozprúdili krv v žilách, do Ria de Janeira nás preniesli svojou brazílskou bubnovou šou Tam Tam Batucada a mladšie ročníky potešil koncert populárneho slovenského rapera EGA a DJ Poppera.

Od slávnostného otvorenia scénu historického centra mesta každý podvečer ovládla hudba rôznych žánrov, spev, tanec a pouličné divadlo. Vidieť ste mohli nielen mnohých mladých trnavských umelcov, známe slovenské osobnosti, ale aj zahraničných hercov, či hudobníkov a pribudlo aj verejné piano.

Aby sme za týmto výnimočným trnavským letom dali dokonalú bodku, mesto Trnava pre vás pripravilo jedinečnú Rozlúčku s letom, ktorá sa uskutoční v nedeľu 31. augusta 2014 v Mestskom amfiteátri v Trnave.

amfiteater-tt
Na rozlúčku s letom pozýva mesto do amfiteátra

Tento predposledný prázdninový deň bude patriť slovenským hudobníkom a súťažiam o zaujímavé ceny.

Začiatok podujatia je naplánovaný o 18. hodine vystúpením talentovanej bratislavskej speváčky.

Layla spočiatku tancovala akrobatický rock´n´roll, preto vystúpenie bude naozaj dynamické a zaznejú najmä piesne z jej debutového albumu LST.

Laylu vystrieda Strapo, ktorého show s trnavským DJ Spinhandzom je považovaná za jednu z najlepších na slovenskej hip-hopovej scéne.

Tešiť sa môžete aj na Majka Spirita, stálicu slovenskej hudobnej scény a zároveň víťaza ocenenia MTV Europe Music Awards a DJ Poppera.

Rozlúčku s letom uzavrie kapela Hex, ktorá valcuje všetky slovenské a české festivaly.

Cena vstupenky je 5 eur. Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal alebo od 15.00 h v deň akcie v pokladni Mestského amfiteátra v Trnave.

(Tlačová správa mesta Trnava)

Rozlucka-s-letom

Ulož ako PDF
Napísal 20. augusta 2014 8:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.