reklama

Cimbal Brothers zahrajú v Trnave skladby od kapiel Queen, Metallica či Beatles. Na koncerte zaznejú aj kultové filmové hity

Skupina Cimbal Brothers má veľa noviniek. Zmenila zloženie, svoj výzor a chystá výnimočné koncerty. Líder Cimbal Brothers František Reiner schudol za pol roka 55 kilogramov a je z neho iný človek. V novej kondícii a v novom zložení pripravila kapela pre fanúšikov unikátne koncerty plné pozitívnej energie. Cimbal Brothers zahrajú aj v Trnave, predstavia sa 23. novembra 2022 v Kine Hviezda.

Líder Cimbal Brothers František Reiner sa charakterizuje ako „cimbalový rebel“, ktorý chce všetkým dokázať, že cimbal je veľmi všestranný hudobný nástroj a dá sa na ňom zahrať naozaj hocičo. Pop, rock, filmová hudba či dokonca aj metal. Na koncertoch v Trnave, Banskej Bystrici a v Bratislave zaznejú skladby z debutového albumu Srdce, ktorý obsah

„Zahráme kultové hity Michaela Jacksona, Eda Sheerena a skupín Queen, Metallica, Nirvana či Beatles. Z filmovej hudby hráme hity z filmov ako Harry Potter, Forrest Gump, Titanic, Game of Trones či dokonca Perinbaba. Snažíme sa repertoár na koncerty neustále obmieňať, aby sa fanúšikovia mali na čo tešiť. Všetkých na koncerty srdečne pozývame,“ neskrýva radosť Feri Reiner.

Strhujúci koncertný zážitok predvádza skupina v zložení Feri Reiner – cimbal, Peter Bulík – gitara, Juraj Gregorík – basgitara, Štefan Bugala – bicie a Pavol Bártovic – klavír. Z kapely odišiel jeden z bratov Alexander Reiner.


Cimbal Brothers

„Mali sme medzi sebou isté rodinné nezhody a tie bohužiaľ vyústili aj do pracovných záležitostí. Následne sme obaja uznali za vhodné, aby brat odišiel z kapely. Skupina ďalej funguje v novom zložení, mali sme veľmi perné leto plné koncertov. Samozrejme názov kapely zostáva, keďže som ho rovnako ako aj celý projekt, vymyslel ja sám,“ vysvetľuje Feri Reiner.

František Reiner je nielen cimbalový virtuóz a líder kapely, ale aj človek s pevnou vôľou. Za pol roka radikálne zmenil svoj výzor a schudol 55 kilogramov.

„Vyradil som z jedálnička akékoľvek prílohy a múku, čiže žiaden chlieb, cestoviny a napokon samozrejme žiaden cukor, čiže žiadne sladkosti. Začiatky boli veľmi ťažké, hlavne kvôli sladkostiam, ale vďaka pevnej vôli sa mi to nakoniec podarilo. Obrovskou motiváciou v celom procese chudnutia bola moja už teraz manželka, ktorá ma podporovala a doteraz povzbudzuje. Stále sa stravujem rovnako, ale každú nedeľu si doprajem nejakú maškrtu ako odmenu za celý týždeň,“ prezradil Feri svoj návod na chudnutie.

Cimbal Brothers už stihli vďaka nevšednému hudobnému spojeniu odohrať množstvo koncertov po celom Slovensku, podieľali sa mnohých televíznych projektoch vrátane televízneho galaprogramu OTO a spolupracujú so známymi skupinami a interpretmi slovenskej scény.

Nenechajte si ujsť ich koncert 23.11. 2022 v Trnave v Kine Hviezda.

Ulož ako PDF
Napísal 28. októbra 2022 20:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.